VirklyVirkly

Niels-Jørgen Højfeldt

Om Niels-Jørgen Højfeldt

Niels-Jørgen Højfeldt er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Niels-Jørgen Højfeldt har 5 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 14 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 9 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 53 år tilbage til 1973. Niels-Jørgen Højfeldt deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
ALFAPEOPLE NORDIC A/S28295448
DDD RETAIL A/S26786932
H.J. KONTORCENTER A/S10464196
KINNARPS A/S78539518
SAND JENSEN AUTOMOBILER A/S48118712
I/S af 8.12.200126944449
Interessenskabet af 1. juli 200025625617
NileCorporation v/Niels-Jørgen Højfeldt30866436

Netværk

20
BH

Birgit Højfeldt

7 fælles virksomheder

K.S. ApS, KINGTRON DANMARK A/S, MASTER CONTROL A/S m.fl.

KH

Kurt Hagemann

5 fælles virksomheder

KINNARPS A/S, THE SALESGROUP ApS, KINGTRON DANMARK A/S m.fl.

OW

Ole Wamsler

3 fælles virksomheder

K.S. ApS, RETAIL TECHNOLOGIES A/S, HANDS RETAIL SOLUTION CENTER A/S

CW

Christian Weis Højfeldt

3 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S, I/S af 8.12.2001

JB

Jørgen Boisen Juhl

3 fælles virksomheder

RETAIL TECHNOLOGIES A/S, SAND JENSEN AUTOMOBILER A/S, HANDS RETAIL SOLUTION CENTER A/S

BJ

Bjørn Jeppesen

2 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S

JB

Jakob Bech Benediktson

2 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S

FH

Frank Høyer Rasmussen

2 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S

CJ

Casper Jensen

2 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S

MG

Michael Gaardboe

2 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S

CH

Claus Hansen

2 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S

RB

Rasmus Bjørn Hartung

2 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S

MM

Mads Møgelvang Nielsen

2 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S

JC

Jens Christian Lorenzen

2 fælles virksomheder

KINNARPS A/S, MASTER CONTROL A/S

FA

Flemming Ammentorp Østergaard

2 fælles virksomheder

KINNARPS A/S, MASTER CONTROL A/S

HH

Henrik Hansen

2 fælles virksomheder

KINGTRON DANMARK A/S, RETAIL TECHNOLOGIES A/S

JV

John Vesterskov Jensen

2 fælles virksomheder

J J KONTORMASKINER A/S, HANDS RETAIL SOLUTION CENTER A/S

MT

Morten Torben Sørensen

1 fælles virksomhed

HOLIDAY REAL ESTATE A/S

PB

Poul Bach

1 fælles virksomhed

HOLIDAY REAL ESTATE A/S

AG

Alexei Georg Florioti

1 fælles virksomhed

HOLIDAY REAL ESTATE A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller8
Virksomheder20
Bestyrelsesroller5
Tidligere roller20