VirklyVirkly

Connie Duelund Thode Hjortshøj

Om Connie Duelund Thode Hjortshøj

Connie Duelund Thode Hjortshøj er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Connie Duelund Thode Hjortshøj har 5 direktørroller, 4 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 4 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Risskov og Aarhus C. Første registrerede erhvervsaktivitet går 53 år tilbage til 1973. Connie Duelund Thode Hjortshøj deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
ADMINISTRATIONSSELSKABET AARHUS ApS AF 1.7.199115515376
BRABRAND HOVEDGADE ApS21855340
EJENDOMSSELSKABET ØSTERGADE ApS44813416
JAPE ApS71268616
JAPE EJENDOMME ApS27722814
MESBALLE EJENDOM ApS30525833

Netværk

20
AH

Anders Hjortshøj

8 fælles virksomheder

JAPE INVEST 1 ApS, THORVALDSENSGADE A/S, SKOVVEJEN 18 A/S m.fl.

KE

Knud Erik Sørensen

3 fælles virksomheder

JAPE INVEST 1 ApS, JAPE INVEST II ApS, JAPE ApS

JH

John Haugaard Nielsen

3 fælles virksomheder

SKOVVEJEN 18 A/S, MESBALLE EJENDOM ApS, ADMINISTRATIONSSELSKABET AARHUS ApS AF 1.7.1991

EM

Erik Møller

3 fælles virksomheder

JAPE INVEST II ApS, ADMINISTRATIONSSELSKABET AARHUS ApS AF 1.7.1991, JAPE ApS

SA

Søren Anthon Thorup Pedersen

2 fælles virksomheder

THORVALDSENSGADE A/S, SKOVVEJEN 18 A/S

JC

Jørgen Carl Svenningsen

2 fælles virksomheder

LEPOME ApS, ADMINISTRATIONSSELSKABET AARHUS ApS AF 1.7.1991

SD

Sofie Duelund Hjortshøj Nørholm

2 fælles virksomheder

SKOVVEJEN 18 A/S, JAPE EJENDOMME ApS

TV

Tommy Vestergaard Christiansen

2 fælles virksomheder

JAPE INVEST II ApS, JAPE ApS

PD

Peter Duelund Thode Hjortshøj

2 fælles virksomheder

ADMINISTRATIONSSELSKABET AARHUS ApS AF 1.7.1991, JAPE EJENDOMME ApS

NJ

Niels Jørgen Bregendahl

2 fælles virksomheder

JAPE ApS, BRABRAND HOVEDGADE ApS

JP

Johan Peter Rasbech

1 fælles virksomhed

JAPE INVEST 1 ApS

HJ

Hans Jørgen Bakkegaard

1 fælles virksomhed

THORVALDSENSGADE A/S

RJ

Rasmus Juhl Rasmussen

1 fælles virksomhed

THORVALDSENSGADE A/S

JR

John Ry

1 fælles virksomhed

THORVALDSENSGADE A/S

JD

Jens Daugaard

1 fælles virksomhed

LEPOME ApS

FD

Frode Daugaard

1 fælles virksomhed

LEPOME ApS

MH

Morten Haugaard Nielsen

1 fælles virksomhed

SKOVVEJEN 18 A/S

LB

Lars Bønløkke

1 fælles virksomhed

MESBALLE EJENDOM ApS

KG

Karl Gustav Jensen

1 fælles virksomhed

JAPE INVEST II ApS

LB

Lars Bo Nielsen

1 fælles virksomhed

JAPE INVEST II ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller10
Virksomheder11
Direktørroller5
Bestyrelsesroller4
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller6