VirklyVirkly

Jørgen Carl Svenningsen

Om Jørgen Carl Svenningsen

Jørgen Carl Svenningsen er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jørgen Carl Svenningsen har 4 direktørroller, 2 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 7 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 6 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 47 år tilbage til 1979. Jørgen Carl Svenningsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
ADMINISTRATIONSSELSKABET AARHUS ApS AF 1.7.199115515376
JC2 HOLDING ApS31275571
MASKINSNEDKER JØRGEN SVENNINGSEN71602915
ME INVEST ApS27722792
MOSV HOLDING ApS31275563
RAB II A/S29785678
BRDR SVENNINGSEN I/S16395390
Brdr. Svenningsen I/S45610454

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller11
Virksomheder15
Direktørroller4
Bestyrelsesroller2
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller10