VirklyVirkly

Finn Schlitterlau

Om Finn Schlitterlau

Finn Schlitterlau er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Finn Schlitterlau har 4 direktørroller, 5 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 12 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 42 år tilbage til 1984. Finn Schlitterlau deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
CHR. MØLLER A/S24997235
Evoca Nordic ApS37804819
FALCON LIFTS ApS33873301
Finn Schlitterlau27466729
InMetal a/s31286557
REDTZ GLAS OG FACADE A/S75955510
TOOL DENMARK A/S26089344
Åbakkegaard ApS33873271
Lone & Finn Schlitterlau27407587

Netværk

20
TM

Thyge Mikkelsen

3 fælles virksomheder

TCA Invest ApS, FALCON LIFTS A/S, FALCON LIFTS ApS

LS

Lone Schlitterlau

2 fælles virksomheder

Åbakkegaard ApS, Lone & Finn Schlitterlau

BM

Bjørn Michael Andersen

2 fælles virksomheder

Evoca Nordic ApS, NECTA VENDING SOLUTIONS HOLDING DENMARK ApS

HP

Hans Peter Glud Nylykke

2 fælles virksomheder

Evoca Nordic ApS, NECTA VENDING SOLUTIONS HOLDING DENMARK ApS

HD

Henrik Dinesen Schmidt

2 fælles virksomheder

Evoca Nordic ApS, NECTA VENDING SOLUTIONS HOLDING DENMARK ApS

HB

Henrik Bak

2 fælles virksomheder

Evoca Nordic ApS, NECTA VENDING SOLUTIONS HOLDING DENMARK ApS

PA

Peter Andreas Stakemann

2 fælles virksomheder

NECTA VENDING SOLUTIONS HOLDING DENMARK ApS, CHR. MØLLER A/S

JH

Jens Heimburger

2 fælles virksomheder

TCA Invest ApS, FALCON LIFTS A/S

BE

Birger Elmgaard Sørensen

2 fælles virksomheder

TCA Invest ApS, FALCON LIFTS A/S

BF

Brian Falck Schmidt

2 fælles virksomheder

TCA Invest ApS, FALCON LIFTS A/S

EK

Enrico Krog Iversen

2 fælles virksomheder

TCA Invest ApS, FALCON LIFTS A/S

RJ

Robert John Spliid

2 fælles virksomheder

TCA Invest ApS, FALCON LIFTS A/S

JS

Jan Sønderlyng Strand

2 fælles virksomheder

TCA Invest ApS, FALCON LIFTS A/S

TN

Torben Nørgaard Hansen

2 fælles virksomheder

CHR. MØLLER A/S, AKTIESELSKABET AF 01.04.2012

CF

Carsten Friis

1 fælles virksomhed

InMetal a/s

RO

Ronni Odd Viftrup Kristensen

1 fælles virksomhed

InMetal a/s

LL

Lejf Lund Christensen

1 fælles virksomhed

InMetal a/s

MJ

Martin Johan Sahl Nedergaard

1 fælles virksomhed

InMetal a/s

HN

Henrik Nicolai Hørdum Clausen

1 fælles virksomhed

InMetal a/s

HK

Henning Krog

1 fælles virksomhed

InMetal a/s

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller13
Virksomheder15
Direktørroller4
Bestyrelsesroller5
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller8