VirklyVirkly

Gitte Buus Jensen

Om Gitte Buus Jensen

Gitte Buus Jensen er tilknyttet 34 virksomheder i det danske erhvervsregister. Gitte Buus Jensen har 15 direktørroller, 16 bestyrelsesposter og stifter af 3 virksomheder. Virksomhederne spænder over 8 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 10 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 23 år tilbage til 2003. Gitte Buus Jensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

34
VirksomhedCVRStatus
Administration af 01.05.2024 ApS32947204
Blomsterhaven Holding A ApS39684764
Blomsterhaven ML ApS40678123
BoStad Kobbelvænget 1 ApS40067671
BoStad Kobbelvænget 2 ApS40055711
Bredskifte Parken ApS42092568
BUNKER INVEST ApS34058083
Captre Kolding2 ApS40336788
CAPTRE Partner ApS39385406
Denmark realestates ApS40485260
Engsø 21 ApS40009000
FCSL Holding ApS41897074
GAS D VII og VIII ApS37263958
GAS I Butik ApS39608286
GIBU HOLDING ApS31184967
H Risskov Holding ApS38045644
Imbro Udbytte - Pollenvænget Aarhus A/S42152889
KBB Bybladet P/S40691731
Kobbelvænget 1 A/S40056157
Kongensgade 88-90 P/S40209786
Micro Living Holding A/S40924086
Nordlandsvej E1 P/S41625732
NS Estate 6 P/S41625740
NS5658 ApS41262591
Skovlunde 6B P/S41404329
Skovlunde F1 E2 A/S41228431
STRANDESPLANADEN ApS27394647
Strandvejen ApS41705205
Søndergade 62 I/S42277320
TGP VIII Ballerup Boulevard A/S40389938
Udlejningsejendommen Søndergade 66-6832602932
Vejlesvinget C2 ApS41337427
Vejlesvinget D1 ApS41337435
Gitte Buus Jensen35954929

Netværk

20
AH

Anders Horsbøl

30 fælles virksomheder

Vejlesvinget C2 ApS, BUNKER INVEST ApS, Administration af 01.05.2024 ApS m.fl.

SH

Søren Hampen Kristensen

16 fælles virksomheder

Vejlesvinget C2 ApS, BUNKER INVEST ApS, Administration af 01.05.2024 ApS m.fl.

PS

Peter Skaaning Jørgensen

11 fælles virksomheder

BUNKER INVEST ApS, Administration af 01.05.2024 ApS, Kobbelvænget 1 A/S m.fl.

BS

Bünyamin Simsek

7 fælles virksomheder

Administration af 01.05.2024 ApS, Micro Living Holding A/S, Kongensgade 88-90 P/S m.fl.

IB

Ida Bolwig Mose

4 fælles virksomheder

Micro Living Holding A/S, Skovlunde 6B P/S, Nordlandsvej E1 P/S m.fl.

LM

Lars-Erik Mors Larsen

4 fælles virksomheder

Micro Living Holding A/S, Kongensgade 88-90 P/S, KBB Bybladet P/S m.fl.

SS

Saracamilla Schriver

4 fælles virksomheder

Micro Living Holding A/S, Skovlunde 6B P/S, Nordlandsvej E1 P/S m.fl.

HS

Henrik Skovsby

4 fælles virksomheder

Kobbelvænget 1 A/S, GAS D VII og VIII ApS, Skovlunde F1 E2 A/S m.fl.

PK

Peter Krogsgaard Jørgensen

4 fælles virksomheder

Kobbelvænget 1 A/S, GAS D VII og VIII ApS, Skovlunde F1 E2 A/S m.fl.

MT

Morten Thøgersen

3 fælles virksomheder

Micro Living Holding A/S, KBB Bybladet P/S, Blomsterhaven ML ApS

TJ

Thomas Jakob Bøgild-Jakobsen

3 fælles virksomheder

Kobbelvænget 1 A/S, BoStad Kobbelvænget 1 ApS, BoStad Kobbelvænget 2 ApS

RB

René Birch

3 fælles virksomheder

Kobbelvænget 1 A/S, BoStad Kobbelvænget 1 ApS, BoStad Kobbelvænget 2 ApS

PK

Poul Konrad Beck

3 fælles virksomheder

Kobbelvænget 1 A/S, BoStad Kobbelvænget 1 ApS, BoStad Kobbelvænget 2 ApS

BD

Bettina Dahlmann Birch

3 fælles virksomheder

Kobbelvænget 1 A/S, BoStad Kobbelvænget 1 ApS, BoStad Kobbelvænget 2 ApS

TL

Tina Linding Lange-Kornbak

3 fælles virksomheder

DBU af 2010 ApS, Kobbelvænget Holding ApS, PATENTSELSKABET AF 2013 ApS

MB

Michael Brichmann

3 fælles virksomheder

TGP VIII Ballerup Boulevard A/S, BoStad Kobbelvænget 1 ApS, BoStad Kobbelvænget 2 ApS

DH

Daniel Høj

2 fælles virksomheder

BUNKER INVEST ApS, CAPTRE Partner ApS

AR

Anders Retz Johansson

2 fælles virksomheder

GAS D VII og VIII ApS, Blomsterhaven Holding A ApS

PS

Peder Segerstrøm Stampe

2 fælles virksomheder

GAS D VII og VIII ApS, Blomsterhaven Holding A ApS

ML

Martin Lund Fogt Sohn

2 fælles virksomheder

Kongensgade 88-90 P/S, KBB Bybladet P/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller42
Virksomheder39
Direktørroller15
Bestyrelsesroller16
Stiftet3 virksomheder
Tidligere roller5