VirklyVirkly

Peter Krogsgaard Jørgensen

Om Peter Krogsgaard Jørgensen

Peter Krogsgaard Jørgensen er tilknyttet 66 virksomheder i det danske erhvervsregister. Peter Krogsgaard Jørgensen har 43 direktørroller, 27 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 11 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 27 år tilbage til 1999. Peter Krogsgaard Jørgensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

66
VirksomhedCVRStatus
Cronus Bidco ApS41867876
DIFKO SOLENERGI BRUXELLES I KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB34696535
engira Solenergi Chimay Komplementaranpartsselskab38138944
FONDO OBTON II P/S34627738
Honnørkajen, Horsens Havn II ApS40676996
K/S engira Solenergi Chimay38143352
K/S HERRENHOF35515364
K/S OBTON SOLENERGI AZUR35674861
K/S OBTON SOLENERGI BASENTO34696780
K/S OBTON SOLENERGI BERG35399240
K/S OBTON SOLENERGI CHARENTE35529373
K/S OBTON SOLENERGI CRISTAL 236891564
K/S OBTON SOLENERGI ELIZABETH36434147
K/S OBTON SOLENERGI GELB35402292
K/S Obton Solenergi Koje37242098
K/S OBTON SOLENERGI LAVAL35529896
K/S Obton Solenergi Nagel38123734
K/S OBTON SOLENERGI NANTES35520465
K/S OBTON SOLENERGI PRISE36184485
K/S Obton Solenergi Radar36963557
K/S OBTON SOLENERGI SABLE36042664
K/S OBTON SOLENERGI SONNENSCHEIN36444711
K/S OBTON SOLENERGI TORRENTE35674926
K/S Obton Vindenergi Kreis37141046
Kobbelvænget 1 A/S40056157
Koncenton Kolding Dalby Bakke A/S42614394
Koncenton Nørrebro Tranevej A/S37476749
Koncenton Vesterport Aarhus A/S37274143
OBTON SOLENERGI BALISE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB25523601
OBTON SOLENERGI BASENTO KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB34614555
OBTON SOLENERGI BAUM KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB35238719
OBTON SOLENERGI BELLAC KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB35514562
OBTON SOLENERGI BITTERFELD KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB35474056
OBTON SOLENERGI BRESLE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB36416645
OBTON SOLENERGI CHARENTE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB35515585
Obton Solenergi Compass Komplementaranpartsselskab36979429
Obton Solenergi Cristal 2 Komplementaranpartsselskab36736607
Obton Solenergi Cristal 6 Komplementaranpartsselskab36737301
OBTON SOLENERGI DURABLE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB36043245
Obton Solenergi Ems Komplementaranpartsselskab37998885
OBTON SOLENERGI GARD KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB32350615
OBTON SOLENERGI GELB KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB35385169
Obton Solenergi Koffer Komplementaranpartsselskab38134930
OBTON SOLENERGI KURORT KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB36426349
Obton Solenergi Laterne Komplementaranpartsselskab36963336
OBTON SOLENERGI LEIPZIG KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB35238654
Obton Solenergi Linde Komplementaranpartsselskab37115606
OBTON SOLENERGI LUNE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB36043032
OBTON SOLENERGI MURON KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB35514899
Obton Solenergi Nova Komplementaranpartsselskab37956147
Obton Solenergi Pluton Komplementaranpartsselskab38045768
OBTON SOLENERGI PROBE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB36039612
Obton Solenergi Sonar Komplementaranpartsselskab37239453
OBTON SOLENERGI SONNE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB34881693
OBTON SOLENERGI THÜRINGEN KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB34881677
OBTON SOLENERGI VENOSA KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB25556593
OBTON SOLENERGI VERT KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB36040297
Obton Vindenergi Winkel Komplementaranpartsselskab37998869
Obton Windpark Selskabsinvestor P/S38393928
PB INVEST I ApS33366698
Raunsborg Hedensted, Holding ApS42931365
STØBERIET AALBORG ApS34805229
Svinholtvej, Vejle I A/S37654299
Uzzano ApS36970545
Vejlesvinget P-4 ApS41681357
Windpark II Privatinvestor A/S39374404

Netværk

20
AM

Anders Marcus

49 fælles virksomheder

OBTON SOLENERGI RENDIMENTO III A/S, K/S OBTON SOLENERGI ALTENBERG, OBTON APULIEN 4 A/S m.fl.

PT

Pernille Thøger Baltzersen

36 fælles virksomheder

OBTON SOLENERGI RENDIMENTO III A/S, K/S OBTON SOLENERGI ALTENBERG, K/S Obton Solenergi Tange m.fl.

SD

Søren Dahlgaard

22 fælles virksomheder

Obton Vindenergi Tempus Komplementaranpartsselskab, OBTON SOLENERGI CREMONA VI KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB, Obton Solenergi Fuller Komplementaranpartsselskab m.fl.

HP

Hans Peter Rørbæk Vestergaard

20 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI AZUR, OBTON SOLENERGI BASENTO KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB, OBTON SOLENERGI GARD KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB m.fl.

KR

Karsten Rovelt-Busch

12 fælles virksomheder

Obton Solenergi Fuller Komplementaranpartsselskab, K/S OBTON SOLENERGI NANTES, OBTON SOLENERGI BAUM KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB m.fl.

JO

Jacob Olsen

10 fælles virksomheder

Obton Solenergi Fuller Komplementaranpartsselskab, K/S HERRENHOF, OBTON SOLENERGI BAUM KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB m.fl.

HS

Henrik Skovsby

10 fælles virksomheder

Vejlesvinget P-4 ApS, Honnørkajen, Horsens Havn II ApS, PB INVEST I ApS m.fl.

LB

Lars Bentsen

7 fælles virksomheder

A-DALE DENMARK A/S, OBTON EL INVEST A/S, Koncenton Nørrebro Tranevej A/S m.fl.

MN

Michel Nimeh

7 fælles virksomheder

OBTON SOLENERGI BAUM KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB, K/S Obton Solenergi Nagel, Obton Vindenergi Winkel Komplementaranpartsselskab m.fl.

TJ

Tine Jung Iversen

6 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI PRISE, K/S engira Solenergi Chimay, K/S OBTON SOLENERGI GELB m.fl.

DH

Dorte Harriet Melchior Jørgensen

6 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI CRISTAL 2, K/S Obton Solenergi Koje, K/S Obton Solenergi Radar m.fl.

OM

Ole Malling

5 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI AZUR, K/S OBTON SOLENERGI SABLE, K/S OBTON SOLENERGI PRISE m.fl.

SL

Søren Lindgaard

4 fælles virksomheder

OBTON SOLENERGI CREMONA VI KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB, Obton Solenergi Linde Komplementaranpartsselskab, Cronus Bidco ApS m.fl.

HL

Henrik Larsen-Ledet

4 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI LAVAL, K/S OBTON SOLENERGI NANTES, K/S OBTON SOLENERGI CHARENTE m.fl.

AD

Andreas Delcomyn Larsen

4 fælles virksomheder

K/S HERRENHOF, K/S Obton Solenergi Nagel, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

OH

Ole Harboesgaard Jensen

3 fælles virksomheder

Obton Vindenergi Tempus Komplementaranpartsselskab, Obton Solenergi Cristal 2 Komplementaranpartsselskab, K/S OBTON SOLENERGI CRISTAL 2

TR

Trine Reedtz Durhuus

3 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI AZUR, K/S OBTON SOLENERGI SABLE, K/S OBTON SOLENERGI ELIZABETH

PA

Peter Aavild Schmidt

3 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI AZUR, K/S OBTON SOLENERGI SABLE, K/S OBTON SOLENERGI PRISE

TA

Thomas Asker Larsen

3 fælles virksomheder

Obton Solenergi Compass Komplementaranpartsselskab, Obton Solenergi Cristal 2 Komplementaranpartsselskab, K/S OBTON SOLENERGI CRISTAL 2

AD

Anders Delcomyn Larsen

3 fælles virksomheder

OBTON SOLENERGI BITTERFELD KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB, Obton Solenergi Cristal 2 Komplementaranpartsselskab, K/S OBTON SOLENERGI CRISTAL 2

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller72
Virksomheder100
Direktørroller43
Bestyrelsesroller27
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller36