VirklyVirkly

Jacob Olsen

Om Jacob Olsen

Jacob Olsen er tilknyttet 74 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jacob Olsen har 25 direktørroller og 51 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 5 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 36 år tilbage til 1990. Jacob Olsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

74
VirksomhedCVRStatus
Claresholm Komplementaranpartsselskab40925465
Claresholm P/S40925813
Dynamic BESS A/S43542141
engira Solenergi Chimay Komplementaranpartsselskab38138944
engira Solenergi Gias Komplementaranpartsselskab42227854
engira Solenergi Mazovia Komplementaranpartsselskab40762957
engira Solenergi Pannon ApS42746592
engira Solenergi Pax Komplementaranpartsselskab42694622
engira Solenergi Vela Komplementaranpartsselskab37956767
Groendus Papaya NL Finance A/S43349473
Groendus Papaya Solenergi 1 A/S38471783
JACOB OLSEN ApS31635772
K/S engira Solenergi Chimay38143352
K/S HERRENHOF35515364
K/S Obton Deutsche Wind40558551
K/S OBTON SOLENERGI ELIZABETH36434147
K/S OBTON SOLENERGI GARONNE36438142
K/S Obton Solenergi Hammer38123637
K/S Obton Solenergi Klatzow43721224
K/S Obton Solenergi Korton41374179
K/S Obton Solenergi Monde38046594
K/S Obton Solenergi Nagel38123734
K/S Obton Solenergi Suntaly40121714
K/S Obton Vindenergi Flug38139053
K/S Obton Vindenergi Kreis37141046
K/S Obton Vindenergi Winkel37999873
K/S Vialli PV41217286
Obton Infrastructure Mix Privatinvestor A/S43966006
Obton Solar Holding P/S43706187
Obton Solar Master P/S42844829
Obton Solar Selskabsinvestor P/S42828971
Obton Solar VSO 3 A/S44161516
Obton Solenergi Agria Komplementaranpartsselskab40796711
OBTON SOLENERGI BAUM KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB35238719
OBTON SOLENERGI BLAVET KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB36417064
OBTON SOLENERGI GARONNE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB36416610
Obton Solenergi Herakles Komplemetaranpartsselskab42820083
Obton Solenergi Iizuka Komplementaranpartsselskab43529870
Obton Solenergi Koning A/S38470779
Obton Solenergi Korton Komplementaranpartsselskab41374071
Obton Solenergi Magyar P/S40121862
Obton Solenergi Meer A/S38529692
Obton Solenergi Monde Komplementaranpartsselskab38045563
Obton Solenergi Narita Komplementaranpartsselskab42401188
Obton Solenergi Pollux Komplementaranpartsselskab42323365
Obton Solenergi Puskas ApS39244667
Obton Solenergi Santos Komplementaranpartsselskab42347760
Obton Solenergi Zomer A/S38891669
Obton Vindenergi Vinge Komplementaranpartsselskab38135163
Obton Vindenergi Winkel Komplementaranpartsselskab37998869
Obton Windpark Privatinvestor A/S38395688
P/S engira REIT Compound 141930926
P/S engira Solenergi Gias42227927
P/S engira Solenergi Lexus43138278
P/S engira Solenergi Mazovia40763171
P/S engira Solenergi Pax42694681
P/S engira Solenergi Poland III40775951
P/S engira Solenergi Poland V40776109
P/S engira Solenergi Poland VI40776141
P/S engira Solenergi Poland VII41111577
P/S Obton OZE II43282476
P/S Obton OZE III43282514
P/S Obton OZE V43282484
P/S Obton OZE VI43282506
P/S Obton Solenergi Herakles42820377
P/S Obton Solenergi Iizuka43530291
P/S Obton Solenergi Mandor40362371
P/S Obton Solenergi Sika41000333
P/S Obton Solenergi Soma43686445
Scale Master A/S43731572
Scale Master Holding P/S44015048
Windpark II Privatinvestor A/S39374404
Windpark II Selskabsinvestor P/S39374544
Obton NL Finance Komplementaranpartsselskab43349465

Netværk

20
KR

Karsten Rovelt-Busch

69 fælles virksomheder

Obton Solenergi Zomer Komplementaranpartsselskab, Obton Solenergi Meer Komplementaranpartsselskab, Obton Solenergi Fuller Komplementaranpartsselskab m.fl.

AM

Anders Marcus

52 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S HERRENHOF, P/S engira Solenergi Poland V m.fl.

HP

Hans Peter Rørbæk Vestergaard

42 fælles virksomheder

Obton Solenergi Blu Komplementaranpartsselskab, K/S Obton Solenergi Imp II, Claresholm Komplementaranpartsselskab m.fl.

AD

Andreas Delcomyn Larsen

42 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S HERRENHOF, P/S engira Solenergi Poland V m.fl.

SD

Søren Dahlgaard

38 fælles virksomheder

Obton Solenergi Italy F2 Komplementaranpartsselskab, K/S Obton Solenergi Imp II, Obton Solenergi Zomer Komplementaranpartsselskab m.fl.

PT

Pernille Thøger Baltzersen

33 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S HERRENHOF, P/S engira Solenergi Poland V m.fl.

CN

Claus Nørgaard Tonsgaard

32 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S HERRENHOF, P/S engira Solenergi Poland V m.fl.

SC

Sandra Cecilia Grauers Nilsson

31 fælles virksomheder

Claresholm Komplementaranpartsselskab, engira Solenergi Pannon ApS, P/S engira Solenergi Poland V m.fl.

MN

Michel Nimeh

27 fælles virksomheder

Obton Solenergi Zomer Komplementaranpartsselskab, Obton Solenergi Meer Komplementaranpartsselskab, K/S Obton Solenergi Nagel m.fl.

PK

Peter Krogsgaard Jørgensen

25 fælles virksomheder

Obton Solenergi Fuller Komplementaranpartsselskab, K/S HERRENHOF, K/S Obton Solenergi Nagel m.fl.

OM

Ole Malling

21 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Poland V, K/S Obton Solenergi Nagel, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

PH

Peter Henning Thorsted

20 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Poland V, K/S Obton Solenergi Suntaly, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

PR

Pia Raunkjær

20 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Poland V, K/S Obton Solenergi Suntaly, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

SL

Søren Lindgaard

18 fælles virksomheder

Obton Solar Selskabsinvestor P/S, Scale Master Holding P/S, P/S engira Solenergi Gias m.fl.

ME

Michael Ernst Aagesen

11 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Nagel, K/S OBTON SOLENERGI ELIZABETH, K/S Obton Solenergi Hammer m.fl.

AI

Allan Isaksen

9 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Poland V, P/S engira Solenergi Poland III, P/S Obton OZE V m.fl.

MM

Mads Møller Wejdemann

8 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Nagel, K/S Obton Solenergi Hammer, K/S Obton Solenergi Monde m.fl.

JB

Johnny Boris Bertelsen

7 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S Obton Solenergi Suntaly, K/S Obton Solenergi Rosso m.fl.

EM

Erik Møller

7 fælles virksomheder

Obton Solar Selskabsinvestor P/S, Obton Solenergi Puskas ApS, Obton Solar Master P/S m.fl.

RB

Rasmus Brandsen Laursen

7 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Klatzow, P/S Obton Solenergi Sika, P/S Obton Solenergi Herakles m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller77
Virksomheder99
Direktørroller25
Bestyrelsesroller51
Tidligere roller26