VirklyVirkly

Sandra Cecilia Grauers Nilsson

Om Sandra Cecilia Grauers Nilsson

Sandra Cecilia Grauers Nilsson er tilknyttet 98 virksomheder i det danske erhvervsregister. Sandra Cecilia Grauers Nilsson har 87 direktørroller og 45 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 6 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Aarhus C. Første registrerede erhvervsaktivitet går 18 år tilbage til 2008. Sandra Cecilia Grauers Nilsson deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

98
VirksomhedCVRStatus
Alstrupgaard Solenergipark Komplementaranpartsselskab43122290
Claresholm Komplementaranpartsselskab40925465
Claresholm P/S40925813
Cronus Bidco ApS41867876
engira A/S45952614
engira BE ApS46881826
engira DE ApS46881877
engira Development Komplementaranpartsselskab43938339
engira Europe A/S40948686
engira FR ApS46881869
engira group A/S45319857
engira holding ApS45885836
engira Lamar ApS42926221
engira NL ApS46881842
engira PL ApS46881834
engira REIT Compound 1 Komplementaranpartsselskab41930691
engira Solenergi Chimay Komplementaranpartsselskab38138944
engira Solenergi Dragon Komplementaranpartsselskab38047604
engira Solenergi Fuller A/S38398539
engira Solenergi Gias Komplementaranpartsselskab42227854
engira Solenergi Greenton 11 Komplementaranpartsselskab41303956
engira Solenergi Kanaal A/S38530194
engira Solenergi Lage A/S38484559
engira Solenergi Mazovia Komplementaranpartsselskab40762957
engira Solenergi Pannon ApS42746592
engira Solenergi Pax Komplementaranpartsselskab42694622
engira Solenergi Polen I Komplementaranpartsselskab40763457
engira Solenergi Turner Komplementaranpartsselskab40534555
engira Solenergi Vela Komplementaranpartsselskab37956767
engira Solenergi Zola Komplementaranpartsselskab42236721
Farris Solenergipark Komplementaranpartsselskab43706705
K/S Aldumgaard Solenergipark43247492
K/S Alstrupgaard Solenergipark43122452
K/S engira Development43938738
K/S engira Solenergi Chimay38143352
K/S engira Solenergi Dragon38049526
K/S engira Solenergi Fox42483729
K/S engira Solenergi Zola42236748
K/S Lombardo PV41217278
K/S Obton Solenergi Djursland41671637
K/S Obton Solenergi Hornsyld42196037
K/S Obton Solenergi Korton41374179
K/S OBTON SOLENERGI PANTANO25612876
K/S Obton Solenergi Suntaly40121714
K/S Rydal Energipark42196053
K/S Rønkilde Solenergipark43521144
K/S Storage Rosa44814951
Lentini PV 2 Komplementaranpartsselskab43677268
Lentini PV 3 Komplementaranpartsselskab44408139
Lentini PV 4 Komplementaranpartsselskab44408120
Lovrup Solenergipark ApS42910619
Lovrup Solenergipark Komplementaranpartsselskab42946540
OBTON A/S31596106
Obton Djursland ApS41582871
Obton Group Holding A/S38251198
Obton Solenergi Balaton Komplementaranpartsselskab41110694
Obton Solenergi Iizuka Komplementaranpartsselskab43529870
Obton Solenergi Kadam ApS43368680
Obton Solenergi Korton Komplementaranpartsselskab41374071
Obton Solenergi Magyar P/S40121862
OBTON SOLENERGI PANTANO KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB25525159
Obton Solenergi Pollux Komplementaranpartsselskab42323365
Obton Solenergi Suntaly Komplementaranpartsselskab40121625
Obton Solenergi Wata Komplementaranpartsselskab41825006
P/S engira REIT Compound 141930926
P/S engira Solenergi Gias42227927
P/S engira Solenergi Greenton 1141304049
P/S engira Solenergi Lexus43138278
P/S engira Solenergi Mazovia40763171
P/S engira Solenergi Pax42694681
P/S engira Solenergi Poland II40775781
P/S engira Solenergi Poland III40775951
P/S engira Solenergi Poland V40776109
P/S engira Solenergi Poland VI40776141
P/S engira Solenergi Poland VII41111577
P/S engira Solenergi Polen I Holding40764704
P/S Obton OZE II43282476
P/S Obton OZE III43282514
P/S Obton OZE V43282484
P/S Obton OZE VI43282506
P/S Obton OZE VIII43469169
P/S Obton Solenergi Gasselte41415916
P/S Obton Solenergi Iizuka43530291
P/S Obton Solenergi Mandor40362371
P/S Obton Solenergi Wata41825154
Rhea TopCo ApS41867612
Rydal Energipark Komplementaranpartsselskab42196002
Rønkilde Solenergipark Komplementaranpartsselskab43520148
Solenergipark Alstrupgaard ApS43097237
Solenergipark Farris ApS43682822
Solenergipark Rønkilde ApS43487477
Solenergipark Vollum ApS43132482
Storage Blau Komplementaranpartsselskab44805774
Sæbygaard Energipark Komplementaranpartsselskab45237567
Sæbygaard Understed Energipark ApS45223701
Voltaiyo Danmark ApS45921506
WT II ApS42421502
Obton NL Finance Komplementaranpartsselskab43349465

Netværk

20
KR

Karsten Rovelt-Busch

51 fælles virksomheder

engira Solenergi Chimay Komplementaranpartsselskab, K/S engira Solenergi Chimay, P/S engira Solenergi Gias m.fl.

JO

Jacob Olsen

47 fælles virksomheder

engira Solenergi Chimay Komplementaranpartsselskab, K/S engira Solenergi Chimay, P/S engira Solenergi Gias m.fl.

PH

Peter Henning Thorsted

46 fælles virksomheder

K/S engira Solenergi Chimay, P/S engira Solenergi Gias, K/S Obton Solenergi Suntaly m.fl.

HP

Hans Peter Rørbæk Vestergaard

44 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Gias, K/S Obton Solenergi Suntaly, engira Development Komplementaranpartsselskab m.fl.

PR

Pia Raunkjær

35 fælles virksomheder

K/S engira Solenergi Chimay, P/S engira Solenergi Gias, K/S Obton Solenergi Suntaly m.fl.

AM

Anders Marcus

34 fælles virksomheder

K/S engira Solenergi Chimay, K/S Obton Solenergi Suntaly, Cronus Bidco ApS m.fl.

CN

Claus Nørgaard Tonsgaard

28 fælles virksomheder

K/S engira Solenergi Chimay, P/S engira Solenergi Gias, K/S Obton Solenergi Suntaly m.fl.

AD

Andreas Delcomyn Larsen

28 fælles virksomheder

K/S engira Solenergi Chimay, P/S engira Solenergi Gias, K/S Obton Solenergi Suntaly m.fl.

SD

Søren Dahlgaard

26 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Poland V, P/S engira Solenergi Greenton 11 m.fl.

SL

Søren Lindgaard

21 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Gias, Cronus Bidco ApS, Rønkilde Solenergipark Komplementaranpartsselskab m.fl.

PT

Pernille Thøger Baltzersen

18 fælles virksomheder

K/S engira Solenergi Chimay, K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Poland V m.fl.

JB

Jacob Bobby Bonde

18 fælles virksomheder

K/S engira Development, Rønkilde Solenergipark Komplementaranpartsselskab, Solenergipark Farris ApS m.fl.

TB

Thomas Bjørn Roldskov

15 fælles virksomheder

engira Development Komplementaranpartsselskab, Obton Solenergi Kadam ApS, K/S engira Development m.fl.

PK

Peter Krogsgaard Jørgensen

14 fælles virksomheder

engira Solenergi Chimay Komplementaranpartsselskab, K/S engira Solenergi Chimay, Cronus Bidco ApS m.fl.

OM

Ole Malling

14 fælles virksomheder

K/S engira Solenergi Chimay, P/S engira Solenergi Gias, P/S engira Solenergi Poland V m.fl.

TJ

Tine Jung Iversen

13 fælles virksomheder

K/S engira Solenergi Chimay, P/S engira Solenergi Gias, K/S Obton Solenergi Hornsyld m.fl.

AI

Allan Isaksen

13 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Poland V, P/S engira Solenergi Mazovia, P/S Obton OZE V m.fl.

MW

Mark Wodstrup Betzer

11 fælles virksomheder

engira A/S, engira Solenergi Pannon ApS, engira holding ApS m.fl.

AD

Andreas Ditlev Duckert

10 fælles virksomheder

Cronus Bidco ApS, K/S Lombardo PV, Obton Group Holding A/S m.fl.

CE

Christian Erik Bering Jelsbech

8 fælles virksomheder

Cronus Bidco ApS, engira A/S, engira holding ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller132
Virksomheder100
Direktørroller87
Bestyrelsesroller45
Tidligere roller2