VirklyVirkly

Søren Lindgaard

Om Søren Lindgaard

Søren Lindgaard er tilknyttet 67 virksomheder i det danske erhvervsregister. Søren Lindgaard har 18 direktørroller og 50 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 27 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 16 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 73 år tilbage til 1953. Søren Lindgaard deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

67
VirksomhedCVRStatus
Birkeknuden Ikast ApS39692147
Birkeknuden Ikast Holding ApS39691345
Cronus Bidco ApS41867876
DAMHAVEN EJENDOMME ApS32663664
Dynamic BESS A/S43542141
Ejendomsselskabet Vallensbæk Vejlesvinget A/S42056464
FLSMIDTH & CO. A/S58180912
FONDO OBTON II P/S34627738
H.K. HORNSYLD A/S31070201
HAVNEØEN 1 P/S36466375
HK Totalbyg A/S39165368
ID FURNITURE FRANCHISING A/S17706977
K/S Aldumgaard Solenergipark43247492
K/S engira Solenergi Fox42483729
K/S Obton Solenergi Djursland41671637
K/S Obton Solenergi Ginnerup42432954
K/S Rydal Energipark42196053
K/S Rønkilde Solenergipark43521144
KIRK FARM A/S34590699
KOMPLEMENTARSELSKABET HAVNEØEN 1 ApS36462957
Koncenton Ikast Birkelyst A/S41757434
Koncenton Klimaboliger Odder A/S40908366
Koncenton Odense Tigergaarden A/S41852887
Koncenton Vejle P/S40780270
Lovrup Solenergipark ApS42910619
Lovrup Solenergipark Komplementaranpartsselskab42946540
Modulex ApS66772616
OBTON A/S31596106
Obton Djursland ApS41582871
Obton Fannerup ApS42411094
Obton Group Holding A/S38251198
Obton Infrastructure Mix Privatinvestor A/S43966006
Obton Solar Development A/S42435163
Obton Solar Holding P/S43706187
Obton Solar Master P/S42844829
Obton Solar Medarbejderinvestor A/S43358464
Obton Solar Selskabsinvestor P/S42828971
Obton Solar VSO 3 A/S44161516
Obton Solenergi Fannerup Komplementaranpartsselskab42432946
Obton Solenergi Fond 2 Master P/S41972890
Obton Solenergi Linde Komplementaranpartsselskab37115606
Obton Solenergi Magyar P/S40121862
Obton Stabil Institutionel A/S39850583
Obton Stabil VSO 2 A/S41626747
Obton Sun Komplementaranpartsselskab41611359
Obton Vindenergi Windpark P/S38393669
Obton Windpark Komplementaranpartsselskab38393111
P/S engira REIT Compound 141930926
P/S engira Solenergi Gias42227927
P/S engira Solenergi Pax42694681
P/S Obton Restructure39246104
P/S Obton Solenergi Gasselte41415916
P/S Obton Solenergi Pinuk41918438
P/S Obton Solenergi Soma43686445
P/S Obton Sun41682647
PROJEKT SKIBET ApS30209451
Rhea TopCo ApS41867612
Rønkilde Solenergipark Komplementaranpartsselskab43520148
Scale Master A/S43731572
Scale Master Holding P/S44015048
Seniorboliger III A/S41180560
Solenergipark Hajstrup ApS43563696
Solenergipark Rønkilde ApS43487477
SP MOULDING A/S63450715
TRADEMARK TEXTILES A/S27521800
TRIPLE A A/S18519275
Vindenergi Windpark II P/S39374315

Netværk

20
AM

Anders Marcus

50 fælles virksomheder

OBTON SOLENERGI CREMONA VI KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB, Obton Windpark Komplementaranpartsselskab, P/S Obton Sun m.fl.

HP

Hans Peter Rørbæk Vestergaard

31 fælles virksomheder

Obton Solenergi Fannerup Komplementaranpartsselskab, P/S Obton Sun, Cronus Bidco ApS m.fl.

PK

Peter Krogsgaard Jørgensen

21 fælles virksomheder

OBTON SOLENERGI CREMONA VI KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB, Obton Solenergi Linde Komplementaranpartsselskab, Cronus Bidco ApS m.fl.

SC

Sandra Cecilia Grauers Nilsson

20 fælles virksomheder

Cronus Bidco ApS, P/S engira Solenergi Gias, Rønkilde Solenergipark Komplementaranpartsselskab m.fl.

KR

Karsten Rovelt-Busch

19 fælles virksomheder

Obton Infrastructure Mix Privatinvestor A/S, Obton Solenergi Fond 2 Master P/S, P/S engira Solenergi Gias m.fl.

SD

Søren Dahlgaard

18 fælles virksomheder

OBTON SOLENERGI CREMONA VI KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB, Obton Solenergi Linde Komplementaranpartsselskab, P/S Obton Sun m.fl.

JO

Jacob Olsen

18 fælles virksomheder

Obton Solar Selskabsinvestor P/S, Obton Infrastructure Mix Privatinvestor A/S, P/S engira Solenergi Gias m.fl.

PT

Pernille Thøger Baltzersen

12 fælles virksomheder

Obton France ApS, FONDO OBTON II P/S, Obton Stabil Institutionel A/S m.fl.

PH

Peter Henning Thorsted

10 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Gias, P/S engira Solenergi Pax, K/S Obton Solenergi Djursland m.fl.

JB

Jacob Bobby Bonde

10 fælles virksomheder

Rønkilde Solenergipark Komplementaranpartsselskab, Solenergipark Hajstrup ApS, Solenergipark Rønkilde ApS m.fl.

BA

Bjarne Ammitzbøll

9 fælles virksomheder

KIRK FARM A/S, Selskabet af 16. december 2014 2 P/S, Selskabet af 16. december 2014 3 P/S m.fl.

MD

Martin Deppe Mørup

9 fælles virksomheder

KIRK FARM A/S, Selskabet af 16. december 2014 2 P/S, Selskabet af 16. december 2014 3 P/S m.fl.

HS

Henrik Skovsby

9 fælles virksomheder

PROJEKT SKIBET ApS, Birkeknuden Ikast Holding ApS, Seniorboliger III A/S m.fl.

JØ

Jesper Øhlenschlæger

8 fælles virksomheder

SKYKON A/S, MM INVEST I A/S, SKYKON OFFSHORE A/S m.fl.

JR

Jens Risvig Pedersen

8 fælles virksomheder

SKYKON A/S, MM INVEST I A/S, SKYKON OFFSHORE A/S m.fl.

MN

Michel Nimeh

8 fælles virksomheder

Obton Windpark Komplementaranpartsselskab, Obton Infrastructure Mix Privatinvestor A/S, Scale Master Holding P/S m.fl.

TB

Thomas Bjørn Roldskov

8 fælles virksomheder

Rønkilde Solenergipark Komplementaranpartsselskab, Solenergipark Hajstrup ApS, P/S Obton Solenergi Gasselte m.fl.

OD

Oliver Dahl Peters

7 fælles virksomheder

Cronus Bidco ApS, Obton France ApS, Obton Solar Medarbejderinvestor A/S m.fl.

TJ

Tine Jung Iversen

7 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Gias, P/S engira Solenergi Pax, P/S Obton Solenergi Gasselte m.fl.

MA

Mikkel Abildtrup Pedersen

6 fælles virksomheder

Obton Solenergi Fannerup Komplementaranpartsselskab, Obton France ApS, Obton Solar Development A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller68
Virksomheder100
Direktørroller18
Bestyrelsesroller50
Tidligere roller40