VirklyVirkly

Karsten Rovelt-Busch

Om Karsten Rovelt-Busch

Karsten Rovelt-Busch er tilknyttet 92 virksomheder i det danske erhvervsregister. Karsten Rovelt-Busch har 51 direktørroller og 51 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 4 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 5 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 14 år tilbage til 2012. Karsten Rovelt-Busch deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

92
VirksomhedCVRStatus
Claresholm Komplementaranpartsselskab40925465
Claresholm P/S40925813
engira Solenergi Chimay Komplementaranpartsselskab38138944
engira Solenergi Gias Komplementaranpartsselskab42227854
engira Solenergi Mazovia Komplementaranpartsselskab40762957
engira Solenergi Pannon ApS42746592
engira Solenergi Pax Komplementaranpartsselskab42694622
engira Solenergi Vela Komplementaranpartsselskab37956767
engira Solenergi Zola Komplementaranpartsselskab42236721
Groendus Papaya NL Finance A/S43349473
Groendus Papaya Solenergi 1 A/S38471783
K/S engira Solenergi Chimay38143352
K/S Obton Deutsche Wind40558551
K/S Obton Solenergi Albe37096806
K/S OBTON SOLENERGI BERG35399240
K/S OBTON SOLENERGI CHARENTE35529373
K/S Obton Solenergi Djursland41671637
K/S OBTON SOLENERGI ELIZABETH36434147
K/S OBTON SOLENERGI GARONNE36438142
K/S Obton Solenergi Ginnerup42432954
K/S Obton Solenergi Hammer38123637
K/S OBTON SOLENERGI HANG29823464
K/S Obton Solenergi Hornsyld42196037
K/S Obton Solenergi Korton41374179
K/S OBTON SOLENERGI LETANG35520481
K/S OBTON SOLENERGI LIMOUSIN35521151
K/S OBTON SOLENERGI LUNE36396539
K/S OBTON SOLENERGI MADLER34800448
K/S OBTON SOLENERGI MARINE35871810
K/S Obton Solenergi Monde38046594
K/S Obton Solenergi Nagel38123734
K/S OBTON SOLENERGI NANTES35520465
K/S Obton Solenergi Opal36897333
K/S OBTON SOLENERGI RUBIA36184744
K/S Obton Solenergi Suntaly40121714
K/S OBTON SOLENERGI TRICARICO34453802
K/S OBTON SOLENERGI VIABLE36438274
K/S OBTON SOLENERGI VITESSE36185783
K/S Obton Vindenergi Flug38139053
K/S Obton Vindenergi Kreis37141046
K/S Obton Vindenergi Winkel37999873
K/S SOLENERGI AMBRE36185732
Obton Infrastructure Mix Privatinvestor A/S43966006
Obton Solar Development A/S42435163
Obton Solar Holding P/S43706187
Obton Solar Medarbejderinvestor A/S43358464
Obton Solar VSO 3 A/S44161516
Obton Solenergi Balaton Komplementaranpartsselskab41110694
OBTON SOLENERGI BAUM KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB35238719
OBTON SOLENERGI BLAVET KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB36417064
Obton Solenergi Fond 2 Master P/S41972890
OBTON SOLENERGI GARONNE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB36416610
Obton Solenergi Herakles Komplemetaranpartsselskab42820083
Obton Solenergi Iizuka Komplementaranpartsselskab43529870
Obton Solenergi Koning A/S38470779
Obton Solenergi Korton Komplementaranpartsselskab41374071
Obton Solenergi Magyar P/S40121862
Obton Solenergi Meer A/S38529692
Obton Solenergi Monde Komplementaranpartsselskab38045563
Obton Solenergi Narita Komplementaranpartsselskab42401188
Obton Solenergi Pollux Komplementaranpartsselskab42323365
Obton Solenergi Puskas ApS39244667
Obton Solenergi Santos Komplementaranpartsselskab42347760
Obton Solenergi Wata Komplementaranpartsselskab41825006
Obton Solenergi Zomer A/S38891669
Obton Stabil Institutionel A/S39850583
Obton Vindenergi Faber Komplementaranpartsselskab37113565
Obton Vindenergi Vinge Komplementaranpartsselskab38135163
Obton Vindenergi Windpark P/S38393669
Obton Vindenergi Winkel Komplementaranpartsselskab37998869
Obton Windpark Privatinvestor A/S38395688
P/S engira REIT Compound 141930926
P/S engira Solenergi Gias42227927
P/S engira Solenergi Lexus43138278
P/S engira Solenergi Mazovia40763171
P/S engira Solenergi Pax42694681
P/S engira Solenergi Poland III40775951
P/S engira Solenergi Poland V40776109
P/S engira Solenergi Poland VI40776141
P/S engira Solenergi Poland VII41111577
P/S Obton OZE II43282476
P/S Obton OZE III43282514
P/S Obton OZE V43282484
P/S Obton OZE VI43282506
P/S Obton Solenergi Iizuka43530291
P/S Obton Solenergi Mandor40362371
P/S Obton Solenergi Soma43686445
Scale Master Holding P/S44015048
Vindenergi Windpark II P/S39374315
Windpark II Privatinvestor A/S39374404
Windpark II Selskabsinvestor P/S39374544
Obton NL Finance Komplementaranpartsselskab43349465

Netværk

20
JO

Jacob Olsen

73 fælles virksomheder

Obton Solenergi Meer Komplementaranpartsselskab, Obton Solenergi Zomer Komplementaranpartsselskab, Obton Solenergi Fuller Komplementaranpartsselskab m.fl.

AM

Anders Marcus

60 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, K/S OBTON SOLENERGI NANTES, K/S Obton Solenergi Nagel m.fl.

PT

Pernille Thøger Baltzersen

44 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI NANTES, K/S Obton Solenergi Nagel, P/S engira Solenergi Poland V m.fl.

SD

Søren Dahlgaard

41 fælles virksomheder

Obton Solenergi Meer Komplementaranpartsselskab, Obton Solenergi Zomer Komplementaranpartsselskab, Obton Solenergi Fuller Komplementaranpartsselskab m.fl.

HP

Hans Peter Rørbæk Vestergaard

41 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, K/S OBTON SOLENERGI NANTES, Claresholm Komplementaranpartsselskab m.fl.

PK

Peter Krogsgaard Jørgensen

40 fælles virksomheder

Obton Solenergi Fuller Komplementaranpartsselskab, K/S OBTON SOLENERGI NANTES, OBTON SOLENERGI BAUM KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB m.fl.

SC

Sandra Cecilia Grauers Nilsson

37 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, Claresholm Komplementaranpartsselskab, engira Solenergi Pannon ApS m.fl.

AD

Andreas Delcomyn Larsen

36 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Nagel, P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

MN

Michel Nimeh

31 fælles virksomheder

Obton Solenergi Meer Komplementaranpartsselskab, Obton Solenergi Zomer Komplementaranpartsselskab, OBTON SOLENERGI BAUM KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB m.fl.

OM

Ole Malling

23 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Nagel, P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

CN

Claus Nørgaard Tonsgaard

22 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay, K/S Obton Solenergi Suntaly m.fl.

PH

Peter Henning Thorsted

20 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay, K/S Obton Solenergi Suntaly m.fl.

PR

Pia Raunkjær

20 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay, K/S Obton Solenergi Suntaly m.fl.

SL

Søren Lindgaard

18 fælles virksomheder

Obton Infrastructure Mix Privatinvestor A/S, Obton Solenergi Fond 2 Master P/S, P/S engira Solenergi Gias m.fl.

ME

Michael Ernst Aagesen

13 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Nagel, K/S OBTON SOLENERGI ELIZABETH, K/S OBTON SOLENERGI BERG m.fl.

TJ

Tine Jung Iversen

10 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, K/S engira Solenergi Chimay, P/S engira Solenergi Gias m.fl.

HL

Henrik Larsen-Ledet

10 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI NANTES, K/S OBTON SOLENERGI CHARENTE, K/S SOLENERGI AMBRE m.fl.

MM

Mads Møller Wejdemann

9 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Nagel, K/S Obton Solenergi Hammer, K/S Obton Solenergi Monde m.fl.

AI

Allan Isaksen

9 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Poland V, P/S Obton OZE V, P/S Obton OZE II m.fl.

MR

Marie-Louise Roed Bass Johansen

7 fælles virksomheder

Obton Solenergi Meer Komplementaranpartsselskab, K/S Obton Solenergi Nagel, K/S Obton Solenergi Hammer m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller102
Virksomheder100
Direktørroller51
Bestyrelsesroller51
Tidligere roller8