VirklyVirkly

Hans Peter Rørbæk Vestergaard

Om Hans Peter Rørbæk Vestergaard

Hans Peter Rørbæk Vestergaard er tilknyttet 88 virksomheder i det danske erhvervsregister. Hans Peter Rørbæk Vestergaard har 61 direktørroller og 45 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 4 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 6 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 18 år tilbage til 2008. Hans Peter Rørbæk Vestergaard deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

88
VirksomhedCVRStatus
Claresholm Komplementaranpartsselskab40925465
Claresholm P/S40925813
Cronus Bidco ApS41867876
DIFKO SOLENERGI BRUXELLES I KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB34696535
engira Development Komplementaranpartsselskab43938339
Farris Solenergipark Komplementaranpartsselskab43706705
HP Vestergaard Invest ApS41505850
K/S engira Development43938738
K/S HERRENHOF35515364
K/S Obton Power Holding44885611
K/S OBTON SOLENERGI AZUR35674861
K/S OBTON SOLENERGI BASENTO34696780
K/S OBTON SOLENERGI CHARENTE35529373
K/S OBTON SOLENERGI CHEVAL25609026
K/S Obton Solenergi Djursland41671637
K/S OBTON SOLENERGI ELIZABETH36434147
K/S Obton Solenergi Hornsyld42196037
K/S Obton Solenergi Klatzow43721224
K/S Obton Solenergi Koje37242098
K/S Obton Solenergi Korton41374179
K/S Obton Solenergi Monde38046594
K/S Obton Solenergi Nagel38123734
K/S OBTON SOLENERGI NANTES35520465
K/S OBTON SOLENERGI PRISE36184485
K/S Obton Solenergi Radar36963557
K/S OBTON SOLENERGI RUBIA36184744
K/S OBTON SOLENERGI SABLE36042664
K/S Obton Solenergi Suntaly40121714
K/S OBTON SOLENERGI VIRE36438509
K/S OBTON SOLENERGI VITESSE36185783
K/S SOLENERGI AMBRE36185732
K/S Solenergi Flux44180472
K/S Vialli PV41217286
OBTON EJENDOMME DUBAI II A/S31271622
Obton Infrastructure Mix Privatinvestor A/S43966006
Obton Solar Development A/S42435163
Obton Solar Medarbejderinvestor A/S43358464
Obton Solenergi Agria Komplementaranpartsselskab40796711
OBTON SOLENERGI AZUR KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB35649409
OBTON SOLENERGI BASENTO KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB34614555
Obton Solenergi Bondi ApS43012452
OBTON SOLENERGI BRUXELLES II KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB34696586
Obton Solenergi Enter Komplementaranpartsselskab41249730
Obton Solenergi Fannerup Komplementaranpartsselskab42432946
OBTON SOLENERGI FLAMANT KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB32327095
Obton Solenergi Fond 2 Master P/S41972890
OBTON SOLENERGI GARD KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB32350615
OBTON SOLENERGI GARONNE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB36416610
Obton Solenergi Grouse Komplementaranpartsselskab42210803
Obton Solenergi Harderhaven Komplementaranpartsselskab40293663
Obton Solenergi Kadam ApS43368680
Obton Solenergi Korton Komplementaranpartsselskab41374071
Obton Solenergi Magyar P/S40121862
OBTON SOLENERGI MELLE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB35514600
Obton Solenergi Narita Komplementaranpartsselskab42401188
Obton Solenergi Nova Komplementaranpartsselskab37956147
Obton Solenergi Pinuk Komplementaranpartsselskab41916885
Obton Solenergi Pluton Komplementaranpartsselskab38045768
OBTON SOLENERGI PRISE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB36040157
Obton Solenergi Unius Komplementaranpartsselskab43720244
OBTON SOLENERGI VENOSA KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB25556593
OBTON SOLENERGI VITESSE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB36043148
Obton Storage 1 Karstädt Komplementaranpartsselskab43872869
Obton Storage 5 Weener Komplementaranpartsselskab39245094
Obton Storage BD Elsteraue Komplementaranpartsselskab42818933
P/S engira REIT Compound 141930926
P/S engira Solenergi Gias42227927
P/S engira Solenergi Greenton 1141304049
P/S engira Solenergi Pax42694681
P/S Obton OZE II43282476
P/S Obton OZE V43282484
P/S Obton Restructure39246104
P/S Obton Solenergi Downton41403322
P/S Obton Solenergi Herakles42820377
P/S Obton Solenergi Mandor40362371
P/S Obton Solenergi Pinuk41918438
P/S Obton Solenergi Sika41000333
P/S Obton Solenergi Soma43686445
P/S Obton Solenergi Tulipan40110429
P/S Obton Solenergi Zeppen42312959
P/S Obton Storage BD Elsteraue42820466
P/S Obton Sun41682647
Rydal Energipark Komplementaranpartsselskab42196002
Scale Master Holding P/S44015048
Solenergipark Farris ApS43682822
Solenergipark Hajstrup ApS43563696
Solenergipark Vollum ApS43132482
Villa Fjordkig40224289

Netværk

20
AM

Anders Marcus

54 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S OBTON SOLENERGI AZUR, P/S Obton Solenergi Tulipan m.fl.

PK

Peter Krogsgaard Jørgensen

36 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI AZUR, OBTON SOLENERGI BASENTO KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB, OBTON SOLENERGI GARD KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB m.fl.

JO

Jacob Olsen

33 fælles virksomheder

Obton Solenergi Blu Komplementaranpartsselskab, K/S Obton Solenergi Imp II, Claresholm Komplementaranpartsselskab m.fl.

PT

Pernille Thøger Baltzersen

32 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S OBTON SOLENERGI AZUR, P/S Obton Solenergi Tulipan m.fl.

KR

Karsten Rovelt-Busch

30 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI NANTES, Claresholm Komplementaranpartsselskab, K/S Obton Solenergi Nagel m.fl.

SD

Søren Dahlgaard

25 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, P/S Obton Solenergi Tulipan, Obton Solenergi Nova Komplementaranpartsselskab m.fl.

SC

Sandra Cecilia Grauers Nilsson

23 fælles virksomheder

Farris Solenergipark Komplementaranpartsselskab, Claresholm Komplementaranpartsselskab, Cronus Bidco ApS m.fl.

AD

Andreas Delcomyn Larsen

19 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S HERRENHOF, K/S Obton Solenergi Nagel m.fl.

CN

Claus Nørgaard Tonsgaard

18 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S HERRENHOF, K/S Vialli PV m.fl.

SL

Søren Lindgaard

18 fælles virksomheder

Obton Solenergi Fannerup Komplementaranpartsselskab, P/S Obton Sun, Cronus Bidco ApS m.fl.

PH

Peter Henning Thorsted

15 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Gias, K/S engira Development m.fl.

PR

Pia Raunkjær

13 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Gias, K/S engira Development m.fl.

RB

Rasmus Brandsen Laursen

11 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Tulipan, Obton Solenergi Grouse Komplementaranpartsselskab, P/S Obton Solenergi Zeppen m.fl.

OM

Ole Malling

10 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI AZUR, K/S OBTON SOLENERGI SABLE, K/S OBTON SOLENERGI PRISE m.fl.

KF

Kenneth Francis Kolvits

10 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Tulipan, P/S Obton Solenergi Zeppen, K/S HERRENHOF m.fl.

KM

Kristine Martin Berg

9 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Tulipan, Obton Solenergi Harderhaven Komplementaranpartsselskab, Obton Solenergi Enter Komplementaranpartsselskab m.fl.

AS

Awais Shafique

8 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Tulipan, P/S Obton Solenergi Zeppen, K/S HERRENHOF m.fl.

HL

Henrik Larsen-Ledet

7 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI NANTES, K/S OBTON SOLENERGI CHARENTE, K/S OBTON SOLENERGI BASENTO m.fl.

TJ

Tine Jung Iversen

7 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI PRISE, P/S Obton Solenergi Zeppen, P/S engira Solenergi Gias m.fl.

MR

Mikkel Robenhagen Evar Berthelsen

7 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Zeppen, K/S HERRENHOF, K/S Vialli PV m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller108
Virksomheder100
Direktørroller61
Bestyrelsesroller45
Tidligere roller14