VirklyVirkly

Anders Marcus

Om Anders Marcus

Anders Marcus er tilknyttet 60 virksomheder i det danske erhvervsregister. Anders Marcus har 56 direktørroller og 46 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 13 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 10 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 36 år tilbage til 1990. Anders Marcus deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

60
VirksomhedCVRStatus
ApS OpCo HoldCo All42323136
Cronus Bidco ApS41867876
DIFKO SOLENERGI BRUXELLES I KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB34696535
FONDO OBTON II P/S34627738
Frederiksværksgade, Hillerød ApS39888955
K Høje Taastrup A/S40505423
K/S engira Solenergi Chimay38143352
K/S HERRENHOF35515364
K/S Obton Power Holding44885611
K/S Obton Solenergi Altar37955787
K/S OBTON SOLENERGI AZUR35674861
K/S OBTON SOLENERGI BASENTO34696780
K/S OBTON SOLENERGI BERG35399240
K/S OBTON SOLENERGI CHARENTE35529373
K/S OBTON SOLENERGI CRISTAL 236891564
K/S OBTON SOLENERGI ELIZABETH36434147
K/S OBTON SOLENERGI GELB35402292
K/S Obton Solenergi Hornsyld42196037
K/S Obton Solenergi Koje37242098
K/S OBTON SOLENERGI LAVAL35529896
K/S Obton Solenergi Nagel38123734
K/S OBTON SOLENERGI NANTES35520465
K/S OBTON SOLENERGI PRISE36184485
K/S Obton Solenergi Radar36963557
K/S OBTON SOLENERGI SABLE36042664
K/S OBTON SOLENERGI SONNENSCHEIN36444711
K/S Obton Solenergi Suntaly40121714
K/S OBTON SOLENERGI TORRENTE35674926
K/S Obton Vindenergi Kreis37141046
K/S Vialli PV41217286
Kobbelvænget 1 A/S40056157
Komplementar Tyrsted ApS39133970
Koncenton Carlsbergvej A/S39631431
Koncenton Kildevældet II A/S39608596
Koncenton Nørrebro Tranevej A/S37476749
Koncenton Vejle II P/S40780394
Koncenton Vesterport Aarhus A/S37274143
Obton Infrastructure Mix Privatinvestor A/S43966006
Obton Solar GP ApS42791180
Obton Solar Master P/S42844829
Obton Solar Selskabsinvestor P/S42828971
Obton Solenergi Fond 2 Master P/S41972890
Obton Stabil Institutionel A/S39850583
Obton Windpark Komplementaranpartsselskab38393111
Obton Windpark Selskabsinvestor P/S38393928
P/S engira Solenergi Poland V40776109
P/S Obton Solenergi Downton41403322
P/S Obton Solenergi Tulipan40110429
P/S Obton Sun41682647
PB INVEST I ApS33366698
PRIVATHOSPITALET KOLLUND A/S14616284
Projekt Bendixminde I ApS41151846
Scale Master Holding P/S44015048
Seniorboliger II A/S40759670
Spotorno Allé ApS40522107
STØBERIET AALBORG ApS34805229
Svinholtvej, Vejle Etape 2 P/S40884874
Svinholtvej, Vejle I A/S37654299
Windpark II Privatinvestor A/S39374404
Winther Collection ApS36467363

Netværk

20
PK

Peter Krogsgaard Jørgensen

64 fælles virksomheder

OBTON SOLENERGI RENDIMENTO III A/S, K/S OBTON SOLENERGI ALTENBERG, OBTON APULIEN 4 A/S m.fl.

PT

Pernille Thøger Baltzersen

53 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, OBTON SOLENERGI RENDIMENTO III A/S, K/S OBTON SOLENERGI ALTENBERG m.fl.

HP

Hans Peter Rørbæk Vestergaard

29 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S Obton Solenergi Hornsyld, K/S Obton Solenergi Nagel m.fl.

SD

Søren Dahlgaard

29 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, OBTON SOLENERGI CREMONA VI KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB, P/S engira Solenergi Poland V m.fl.

JO

Jacob Olsen

16 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, P/S engira Solenergi Poland V, K/S Obton Solenergi Nagel m.fl.

HS

Henrik Skovsby

16 fælles virksomheder

Svinholtvej, Vejle Etape 2 P/S, Koncenton Vejle II P/S, Koncenton Carlsbergvej A/S m.fl.

KR

Karsten Rovelt-Busch

15 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, P/S engira Solenergi Poland V, K/S Obton Solenergi Nagel m.fl.

SL

Søren Lindgaard

12 fælles virksomheder

OBTON SOLENERGI CREMONA VI KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB, Obton Windpark Komplementaranpartsselskab, Obton Solar Selskabsinvestor P/S m.fl.

AD

Andreas Delcomyn Larsen

9 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, P/S engira Solenergi Poland V, K/S Obton Solenergi Nagel m.fl.

MN

Michel Nimeh

9 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Nagel, Obton Windpark Komplementaranpartsselskab, K/S Obton Vindenergi Kreis m.fl.

CN

Claus Nørgaard Tonsgaard

8 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, P/S engira Solenergi Poland V, K/S HERRENHOF m.fl.

LB

Lars Bentsen

8 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET OBTON SOLENERGI ITALIEN II ApS, A-DALE DENMARK A/S, OBTON EL INVEST A/S m.fl.

TJ

Tine Jung Iversen

8 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, K/S OBTON SOLENERGI PRISE, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

OM

Ole Malling

7 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Poland V, K/S Obton Solenergi Nagel, K/S OBTON SOLENERGI AZUR m.fl.

DH

Dorte Harriet Melchior Jørgensen

6 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI CRISTAL 2, K/S OBTON SOLENERGI GELB, K/S OBTON SOLENERGI TORRENTE m.fl.

TE

Torben Elkjær Pedersen

5 fælles virksomheder

OBTON SOLENERGI RENDIMENTO III A/S, OBTON APULIEN 4 A/S, OBTON SOLENERGI RENDIMENTO II A/S m.fl.

SC

Sandra Cecilia Grauers Nilsson

5 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

HL

Henrik Larsen-Ledet

5 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI CHARENTE, K/S OBTON SOLENERGI LAVAL, K/S OBTON SOLENERGI NANTES m.fl.

JB

Johnny Boris Bertelsen

4 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S Obton Solenergi Suntaly, K/S Obton Solenergi Blu m.fl.

ME

Michael Ernst Aagesen

4 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Nagel, K/S OBTON SOLENERGI BERG, K/S OBTON SOLENERGI ELIZABETH m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller102
Virksomheder100
Direktørroller56
Bestyrelsesroller46
Tidligere roller72