VirklyVirkly

Hans-Henrik Horsted Eriksen

Om Hans-Henrik Horsted Eriksen

Hans-Henrik Horsted Eriksen er tilknyttet 48 virksomheder i det danske erhvervsregister. Hans-Henrik Horsted Eriksen har 12 direktørroller, 41 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 39 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 28 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 71 år tilbage til 1955. Hans-Henrik Horsted Eriksen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

48
VirksomhedCVRStatus
3DVISIONLAB ApS31427169
Alkeon ApS37574562
Anpartsselskabet af 11.1.202444635887
ARCEDI BIOTECH ApS25577922
Bagger-Sørensen Fonden10192676
Bagger-Sørensen Real Estate A/S59835211
Bohnsen Ejendomme A/S26750199
Bohnsen Invest A/S33371829
CARDLAB ApS29317704
CARDLAB INNOVATION ApS34626189
CCC3 HOLDING ApS36452447
CHEW INVEST ApS36451319
DANDY Business Park ApS36199512
DIGI KIOSK ApS34044228
DIGITAL BRANDS ApS27974090
EB Præference A/S38232878
EJENDOMSANPARTSSELSKABET MT 0431851432
EJENDOMSSELSKABET SF44 A/S35868623
EJENDOMSSELSKABET VERMLANDSGADE 24 ApS32300391
EXACT BRAZIL A/S30541723
Faerch A/S13723540
FERTIN PHARMA A/S25834844
FLEX FUNDING A/S25619978
Frederiks Hus ApS38171410
GUMLINK A/S26658748
Hans Vestergaard Ejendomme A/S17233645
IDECRA Aps36891319
Jabami PE ApS39812878
KRAFT FOODS DANMARK INTELLECTUAL PROPERTY ApS15109734
LIPLASOME PHARMA ApS29428514
Nicolinehus A/S38630709
Nicolinehus Bolig ApS43554255
OKONO A/S10034159
OKONO HOLDING ApS36452528
Ovenvande Skanderborg ApS26053153
PROXEON BIOSYSTEMS ApS26848024
SoLoCa ApS36902051
SP GROUP A/S15701315
SP MOULDING A/S63450715
STRANDPROMENADEN ApS30910591
STRANDVEJEN 201 A/S31487668
STRANDVEJEN 201 HOLDING A/S31487609
TDC PENSIONSKASSE71967611
The Brew Company A/S31173353
VIKAN A/S10290147
VISSING FONDEN74742416
VISSING HOLDING A/S42958913
VIVOSTAT A/S10033365

Netværk

20
SB

Steen Bagger-Sørensen

30 fælles virksomheder

ARCEDI BIOTECH ApS, Bagger-Sørensen Fonden, Alkeon ApS m.fl.

SB

Søren Birn

21 fælles virksomheder

ARCEDI BIOTECH ApS, Alkeon ApS, LE 2 ApS m.fl.

CB

Claus Bagger-Sørensen

20 fælles virksomheder

The Brew Company A/S, ARCEDI BIOTECH ApS, Bagger-Sørensen Fonden m.fl.

PB

Peter Bohnsen

18 fælles virksomheder

BE1 A/S, BE5 A/S, NAVEST A/S m.fl.

JB

Jane Bohnsen

16 fælles virksomheder

BE1 A/S, BE5 A/S, Jabami PE ApS m.fl.

KM

Kathrine Merete Vester Holm

16 fælles virksomheder

BE1 A/S, BE5 A/S, Jabami PE ApS m.fl.

JR

John Riis Mortensen

16 fælles virksomheder

ARCEDI BIOTECH ApS, PROXEON BIOSYSTEMS ApS, DANDY Business Park ApS m.fl.

JJ

Jens Jørgen Andersen

16 fælles virksomheder

LE 2 ApS, DANDY Business Park ApS, BE VEJLE ApS m.fl.

CJ

Christian Jul Madsen

15 fælles virksomheder

BE1 A/S, BE5 A/S, Jabami PE ApS m.fl.

KA

Kaj Atzen

14 fælles virksomheder

BE1 A/S, BE5 A/S, STRANDVEJEN 201 HOLDING A/S m.fl.

HB

Holger Bagger-Sørensen

14 fælles virksomheder

The Brew Company A/S, PHASEONETRIALS A/S, VECATA INVEST ApS m.fl.

PT

Philip Torkild Foss

13 fælles virksomheder

BE1 A/S, BE5 A/S, Frederiks Hus ApS m.fl.

MB

Martin Busk

13 fælles virksomheder

BE1 A/S, BE5 A/S, Frederiks Hus ApS m.fl.

JL

Jesper Lund

12 fælles virksomheder

Jabami PE ApS, NAVEST A/S, Bohnsen Invest A/S m.fl.

LC

Lars Christian Hofman Funder-Schmidt

10 fælles virksomheder

The Brew Company A/S, GUM SERVICES ApS, OKONO A/S m.fl.

EG

Erik Gregers Hansen

9 fælles virksomheder

Bagger-Sørensen Fonden, VECATA INVEST ApS, BS Ørum A/S m.fl.

LM

Lars-Erik Mors Larsen

9 fælles virksomheder

Frederiks Hus ApS, EJENDOMSANPARTSSELSKABET MT 04, EJENDOMSSELSKABET VERMLANDSGADE 24 ApS m.fl.

CA

Connie Astrup-Larsen

8 fælles virksomheder

GUM SERVICES ApS, CADBURY DENMARK ApS, KRAFT FOODS DANMARK INTELLECTUAL PROPERTY ApS m.fl.

TB

Torben Brøgger-Mikkelsen

7 fælles virksomheder

Bagger-Sørensen Fonden, VECATA INVEST ApS, BS Ørum A/S m.fl.

MM

Michael Munch

7 fælles virksomheder

Jabami PE ApS, NAVEST A/S, STRANDVEJEN 201 HOLDING A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller55
Virksomheder100
Direktørroller12
Bestyrelsesroller41
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller57