VirklyVirkly

Jesper Lund

Om Jesper Lund

Jesper Lund er tilknyttet 53 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jesper Lund har 24 direktørroller og 30 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 30 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 12 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 47 år tilbage til 1979. Jesper Lund deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

53
VirksomhedCVRStatus
Actona Group A/S12143745
Anpartsselskabet af 06.11.200731051207
Anpartsselskabet af 1. april 199316908746
Anpartsselskabet af 31/8 1984 II37810002
Anpartsselskabet af 4/11 200529172676
Anpartsselskabet af 9/6 200629613265
BANEGAARDSBYGNINGEN ApS20029749
BE2 A/S33361823
Bohnsen Ejendomme A/S26750199
Bohnsen Invest A/S33371829
BOLIA A/S25451996
EJENDOMSANPARTSSELSKABET MT 0431851432
EJENDOMSSELSKABET SF44 A/S35868623
EJENDOMSSELSKABET VERMLANDSGADE 24 ApS32300391
Erhvervspark Silkeborg ApS38140140
Eriksborg Development I ApS41994304
Eriksborg Development II ApS43014293
FONDEN MADE IN DENMARK GOLF35526854
FORMUEPLEJE A/S18059738
FORMUEPLEJE HOLDING A/S33507542
FP Kapital A/S42555274
Frederiks Hus ApS38171410
GAMMEL LYNGVEJ P/S39371294
GARIA ApS31583136
Glentevej 61-65 P/S43381946
Graham Bells Vej P/S39163039
HimmerLand A/S10467489
Jabami PE ApS39812878
JF III ApS37443042
JLU9717 ApS33948999
KOMPLEMENTARSELSKABET GAMMEL LYNGVEJ ApS39370999
Komplementarselskabet Glentevej 61-65 ApS43363107
KOMPLEMENTARSELSKABET GRAHAM BELLS VEJ ApS39162792
KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS36958189
Lars Larsen Group A/S86001519
Lars Larsens JYSK Fond38379763
LLFR HOLDING ApS30608585
LLG AlleyCat A/S36719478
LLG Immobilien ApS30207246
LLGB HOLDING ApS30608690
LLJF ApS41014644
Nicolinehus A/S38630709
P/S Vestervang 25-34 Invest36938412
SCANCOM INTERNATIONAL A/S18479893
Selected Car Group A/S41723750
STRANDPROMENADEN ApS30910591
TOFTEGÅRDENE ApS41011998
ULDUM P/S36958588
Vestervang Invest af 2019 Holding A/S40665676
Viborgvej 16-18, Silkeborg ApS38514563
VISION Munkeengen ApS39526697
Whatif ApS30506936
SIESTEDT KOMPLEMENTAR 9 ApS29519331

Netværk

20
HH

Hans Henrik Kjølby

61 fælles virksomheder

Actona Group A/S, JF III ApS, READY MADE A/S m.fl.

JB

Jacob Brunsborg

60 fælles virksomheder

Actona Group A/S, READY MADE A/S, LKL ApS m.fl.

CG

Carsten Greve Iversen

58 fælles virksomheder

READY MADE A/S, LLBE Holding ApS, LJH INVEST ApS m.fl.

LK

Lars Kristinus Larsen

46 fælles virksomheder

READY MADE A/S, LKL ApS, LLBE Holding ApS m.fl.

KP

Kathrine Pors Johnsen

26 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Graham Bells Vej P/S, Eriksborg Development II ApS m.fl.

DA

Daniel Albæk

25 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Graham Bells Vej P/S, Eriksborg Development II ApS m.fl.

MR

Malene Rhode Carstensen

24 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Graham Bells Vej P/S, Eriksborg Development II ApS m.fl.

MB

Mette Brunsborg

19 fælles virksomheder

LKL ApS, Goose I Invest ApS, Goose II Invest ApS m.fl.

HH

Hans-Henrik Horsted Eriksen

13 fælles virksomheder

Jabami PE ApS, NAVEST A/S, Frederiks Hus ApS m.fl.

JB

Jane Bohnsen

13 fælles virksomheder

Jabami PE ApS, NAVEST A/S, Frederiks Hus ApS m.fl.

KM

Kathrine Merete Vester Holm

13 fælles virksomheder

Jabami PE ApS, NAVEST A/S, Frederiks Hus ApS m.fl.

CJ

Christian Jul Madsen

12 fælles virksomheder

Jabami PE ApS, NAVEST A/S, Frederiks Hus ApS m.fl.

PB

Peter Bohnsen

12 fælles virksomheder

NAVEST A/S, Frederiks Hus ApS, EJENDOMSSELSKABET VERMLANDSGADE 24 ApS m.fl.

CB

Christian Brunsborg

11 fælles virksomheder

Goose II Invest ApS, Goose VI NewCo ApS, Lars Larsen Group A/S m.fl.

CB

Christine Birk Brunsborg

11 fælles virksomheder

Goose II Invest ApS, Goose VI NewCo ApS, Lars Larsen Group A/S m.fl.

SH

Søren Hansen Brunsborg

11 fælles virksomheder

Goose II Invest ApS, Goose VI NewCo ApS, Lars Larsen Group A/S m.fl.

JR

Jesper Rasmussen

10 fælles virksomheder

LKL ApS, Lars Larsen Group A/S, LLJF ApS m.fl.

KA

Kaj Atzen

10 fælles virksomheder

Frederiks Hus ApS, EJENDOMSSELSKABET VERMLANDSGADE 24 ApS, STRANDPROMENADEN ApS m.fl.

LH

Line Hansen Brunsborg

9 fælles virksomheder

Goose II Invest ApS, Lars Larsen Group A/S, ANPARTSSELSKABET AF 31/8 1984 m.fl.

PT

Philip Torkild Foss

9 fælles virksomheder

Frederiks Hus ApS, EJENDOMSSELSKABET VERMLANDSGADE 24 ApS, STRANDPROMENADEN ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller56
Virksomheder99
Direktørroller24
Bestyrelsesroller30
Tidligere roller49