VirklyVirkly

Malene Rhode Carstensen

Om Malene Rhode Carstensen

Malene Rhode Carstensen er tilknyttet 40 virksomheder i det danske erhvervsregister. Malene Rhode Carstensen har 29 direktørroller og 12 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 22 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 7 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 44 år tilbage til 1982. Malene Rhode Carstensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

40
VirksomhedCVRStatus
Anpartsselskabet af 06.11.200731051207
Anpartsselskabet af 1. april 199316908746
Anpartsselskabet af 31/8 1984 II37810002
Anpartsselskabet af 4/11 200529172676
Anpartsselskabet af 9/6 200629613265
AS3 A/S26017297
ATEA A/S25511484
ATEA DANMARK HOLDING A/S21478776
ATEA FINANS A/S29174199
Atea Group Functions A/S39097060
AXCESS NORDIC A/S34082863
BANEGAARDSBYGNINGEN ApS20029749
Byhaven Silkeborg ApS40247726
Dansk Erhvervspsykologi A/S31747678
Enghave Banke ApS43055755
Erhvervspark Silkeborg ApS38140140
Eriksborg Development I ApS41994304
Eriksborg Development II ApS43014293
Funder Dalgårdsvej ApS43465082
GAMMEL LYNGVEJ P/S39371294
Glentevej 61-65 P/S43381946
Graham Bells Vej P/S39163039
Holmedyssen ApS44360934
Holmedyssen Holding ApS44177951
Kejlstrup Tværvej ApS43729667
KOMPLEMENTARSELSKABET GAMMEL LYNGVEJ ApS39370999
Komplementarselskabet Glentevej 61-65 ApS43363107
KOMPLEMENTARSELSKABET GRAHAM BELLS VEJ ApS39162792
KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS36958189
Lillehøjvej ApS44490021
LLG AlleyCat A/S36719478
LLG Immobilien ApS30207246
LLGB HOLDING ApS30608690
LLMA Holding ApS44603691
Nikolinelunden ApS44093006
RAIMOTECH ApS29169020
TOFTEGÅRDENE ApS41011998
ULDUM P/S36958588
Velkomn Projekt 2 Holding ApS42780189
Viborgvej 16-18, Silkeborg ApS38514563

Netværk

20
CG

Carsten Greve Iversen

39 fælles virksomheder

Byhaven Silkeborg ApS, Holmedyssen ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS m.fl.

DA

Daniel Albæk

34 fælles virksomheder

Byhaven Silkeborg ApS, Holmedyssen ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS m.fl.

KP

Kathrine Pors Johnsen

33 fælles virksomheder

Byhaven Silkeborg ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Funder Dalgårdsvej ApS m.fl.

JL

Jesper Lund

25 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Graham Bells Vej P/S, Eriksborg Development II ApS m.fl.

JB

Jacob Brunsborg

20 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Graham Bells Vej P/S, GAMMEL LYNGVEJ P/S m.fl.

HH

Hans Henrik Kjølby

18 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Graham Bells Vej P/S, GAMMEL LYNGVEJ P/S m.fl.

LK

Lars Kristinus Larsen

15 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Graham Bells Vej P/S, GAMMEL LYNGVEJ P/S m.fl.

MF

Morten Felding

13 fælles virksomheder

AXCESS A/S, DTK AUDIO PRODUKTER A/S, Atea Group Functions A/S m.fl.

JT

Jan Truelsen Elbæk

11 fælles virksomheder

AXCESS A/S, DTK AUDIO PRODUKTER A/S, TOPNORDIC DANMARK A/S m.fl.

TL

Thomas Lund

10 fælles virksomheder

Holmedyssen ApS, Funder Dalgårdsvej ApS, Nikolinelunden ApS m.fl.

ML

Mohan Lal Parson

7 fælles virksomheder

DTK AUDIO PRODUKTER A/S, TOPNORDIC DANMARK A/S, EMENTOR CONSULTING A/S m.fl.

CT

Claus True Hougesen

7 fælles virksomheder

DTK AUDIO PRODUKTER A/S, TOPNORDIC DANMARK A/S, EMENTOR CONSULTING A/S m.fl.

PH

Peter Hilligsøe Trans

7 fælles virksomheder

DTK AUDIO PRODUKTER A/S, TOPNORDIC DANMARK A/S, EMENTOR CONSULTING A/S m.fl.

LJ

Lars Johansson

7 fælles virksomheder

DTK AUDIO PRODUKTER A/S, TOPNORDIC DANMARK A/S, EMENTOR CONSULTING A/S m.fl.

DL

Dorthe Louise Hjortskov

7 fælles virksomheder

DTK AUDIO PRODUKTER A/S, TOPNORDIC DANMARK A/S, EMENTOR CONSULTING A/S m.fl.

CB

Cathrine Bakke Ahlmann

6 fælles virksomheder

Byhaven Silkeborg ApS, Graham Bells Vej P/S, GAMMEL LYNGVEJ P/S m.fl.

KM

Knud Martin Trolle

6 fælles virksomheder

TOPNORDIC DANMARK A/S, EMENTOR CONSULTING A/S, ATEA A/S m.fl.

KF

Kathrine Forsberg

5 fælles virksomheder

DTK AUDIO PRODUKTER A/S, Atea Group Functions A/S, ATEA A/S m.fl.

PU

Peter Uldall Borch

5 fælles virksomheder

Holmedyssen ApS, Nikolinelunden ApS, Enghave Banke ApS m.fl.

SP

Stine Pilely Mortensen

5 fælles virksomheder

Holmedyssen ApS, Nikolinelunden ApS, Enghave Banke ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller41
Virksomheder54
Direktørroller29
Bestyrelsesroller12
Tidligere roller21