VirklyVirkly

Jacob Brunsborg

Om Jacob Brunsborg

Jacob Brunsborg er tilknyttet 42 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jacob Brunsborg har 12 direktørroller, 36 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 29 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 24 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 47 år tilbage til 1979. Jacob Brunsborg deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

42
VirksomhedCVRStatus
Actona Group A/S12143745
Anpartsselskabet af 06.11.200731051207
Anpartsselskabet af 1. april 199316908746
Anpartsselskabet af 3. marts 202545439542
Anpartsselskabet af 31/8 1984 II37810002
Anpartsselskabet af 4/11 200529172676
Anpartsselskabet af 9/6 200629613265
BACKTEE ApS17702300
BOLIA A/S25451996
CIB Kapital ApS42526118
Erhvervspark Silkeborg ApS38140140
FONDEN MADE IN DENMARK GOLF35526854
Funder Skovvej, Silkeborg E1 ApS41299770
Funder Skovvej, Silkeborg E2 ApS29184798
Funder Skovvej, Silkeborg E3 ApS30078438
Fårdalen, Silkeborg ApS31577624
GAMMEL LYNGVEJ P/S39371294
GARIA ApS31583136
Glentevej 61-65 P/S43381946
Graham Bells Vej P/S39163039
HimmerLand A/S10467489
ILVA A/S28505108
JB Kapital ApS42526142
KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS36958189
Lars Larsen Group A/S86001519
Lars Larsens JYSK Fond38379763
LLFR HOLDING ApS30608585
LLG AlleyCat A/S36719478
LLG Immobilien ApS30207246
LLGB HOLDING ApS30608690
LLJF ApS41014644
Lysdahl Simonsen A/S36719117
ONE A A/S25462726
RACEHALL Ejendomme A/S28518943
RACEHALL København A/S39930757
RACEHALL Aarhus A/S28864973
Selected Car Group A/S41723750
SENG A/S29526516
ULDUM P/S36958588
Velkomn Projekt 2 Holding ApS42780189
Viborgvej 16-18, Silkeborg ApS38514563
Whatif ApS30506936

Netværk

20
HH

Hans Henrik Kjølby

72 fælles virksomheder

Actona Group A/S, READY MADE A/S, SENGESPECIALISTEN, KOLDING ApS m.fl.

JL

Jesper Lund

64 fælles virksomheder

Actona Group A/S, READY MADE A/S, Goose I Finans ApS m.fl.

LK

Lars Kristinus Larsen

59 fælles virksomheder

READY MADE A/S, SENGESPECIALISTEN, KOLDING ApS, LKL ApS m.fl.

CG

Carsten Greve Iversen

59 fælles virksomheder

READY MADE A/S, Goose VI NewCo ApS, LLBE Holding ApS m.fl.

MB

Mette Brunsborg

23 fælles virksomheder

Goose II Invest ApS, Goose VI NewCo ApS, LKL ApS m.fl.

MR

Malene Rhode Carstensen

20 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Graham Bells Vej P/S, GAMMEL LYNGVEJ P/S m.fl.

KP

Kathrine Pors Johnsen

20 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Graham Bells Vej P/S, GAMMEL LYNGVEJ P/S m.fl.

DA

Daniel Albæk

17 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Graham Bells Vej P/S, GAMMEL LYNGVEJ P/S m.fl.

JB

Jan Bøgh

15 fælles virksomheder

SENGESPECIALISTEN, KOLDING ApS, ILVA A/S, IDDESIGN BUSINESS A/S m.fl.

CB

Christine Birk Brunsborg

15 fælles virksomheder

Goose II Invest ApS, Goose VI NewCo ApS, Lars Larsen Group A/S m.fl.

RJ

Rami Jensen

14 fælles virksomheder

SENGESPECIALISTEN, KOLDING ApS, ILVA A/S, IDDESIGN BUSINESS A/S m.fl.

CB

Christian Brunsborg

14 fælles virksomheder

Goose II Invest ApS, Goose VI NewCo ApS, Lars Larsen Group A/S m.fl.

SH

Søren Hansen Brunsborg

14 fælles virksomheder

Goose II Invest ApS, Goose VI NewCo ApS, Lars Larsen Group A/S m.fl.

JR

Jesper Rasmussen

14 fælles virksomheder

LKL ApS, Lars Larsen Group A/S, LLJF ApS m.fl.

LH

Line Hansen Brunsborg

12 fælles virksomheder

Goose II Invest ApS, Lars Larsen Group A/S, Anpartsselskabet af 31/8 1984 II m.fl.

KH

Knud Hougaard Klausen

11 fælles virksomheder

SENGESPECIALISTEN, KOLDING ApS, SENGESPECIALISTEN, VEJLE ApS, SENGESPECIALISTEN, ODENSE ApS m.fl.

PO

Peder Overgaard

11 fælles virksomheder

SENGESPECIALISTEN, KOLDING ApS, SENGESPECIALISTEN, VEJLE ApS, SENGESPECIALISTEN, ODENSE ApS m.fl.

KN

Keld Nomanni

11 fælles virksomheder

SENGESPECIALISTEN, KOLDING ApS, SENGESPECIALISTEN, VEJLE ApS, SENGESPECIALISTEN, ODENSE ApS m.fl.

BL

Brian Lund Nielsen

11 fælles virksomheder

SENGESPECIALISTEN, KOLDING ApS, SENGESPECIALISTEN, VEJLE ApS, SENGESPECIALISTEN, ODENSE ApS m.fl.

JB

Jørgen Bebe Staal

11 fælles virksomheder

SENGESPECIALISTEN, KOLDING ApS, SENGESPECIALISTEN, VEJLE ApS, SENGESPECIALISTEN, ODENSE ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller57
Virksomheder100
Direktørroller12
Bestyrelsesroller36
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller81