VirklyVirkly

Henrik Bojsen Jensen

Om Henrik Bojsen Jensen

Henrik Bojsen Jensen er tilknyttet 13 virksomheder i det danske erhvervsregister. Henrik Bojsen Jensen har 9 direktørroller, 3 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 10 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Thisted, Aalborg og Ikast. Første registrerede erhvervsaktivitet går 26 år tilbage til 2000. Henrik Bojsen Jensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

13
VirksomhedCVRStatus
ANPARTSSELSKABET AF 15. MAJ 200126178185
BACH & BOJSEN ApS29807078
BOTJEK THISTED ApS33503423
Calum Vesterbro 65 ApS30807790
EJENDOMSANPARTSSELSKABET RINGVEJ 128478437
EJENDOMSSELSKABET THY - TOLDBODGADE 4 ApS31284635
EJENDOMSSELSKABET THY A/S10123062
HBJ HOLDING ApS25570006
HBJ PROJEKTUDVIKLING A/S28968485
HBJ Spanien21636703
THISTED FODBOLD CLUB ELITE A/S28897669
I/S HAVNESTRÆDET21515930
Sydhavn Thisted ApS40904468

Netværk

20
PB

Peter Bojsen Jensen

6 fælles virksomheder

ANPARTSSELSKABET AF 15. MAJ 2001, TOTAL EJENDOMME, THISTED ApS, I/S HAVNESTRÆDET m.fl.

HT

Henrik Tinggaard

6 fælles virksomheder

ANPARTSSELSKABET AF 15. MAJ 2001, HBJ PROJEKTUDVIKLING A/S, THISTED FODBOLD CLUB ELITE A/S m.fl.

SB

Søren Borggaard Kristensen

4 fælles virksomheder

ANPARTSSELSKABET AF 15. MAJ 2001, EJENDOMSSELSKABET THY - TOLDBODGADE 4 ApS, EJENDOMSSELSKABET THY A/S m.fl.

LU

Lars Ulrik Malle

4 fælles virksomheder

ANPARTSSELSKABET AF 15. MAJ 2001, EJENDOMSSELSKABET THY - TOLDBODGADE 4 ApS, EJENDOMSSELSKABET THY A/S m.fl.

FB

Frederik Bojsen Jensen

3 fælles virksomheder

HBJ PROJEKTUDVIKLING A/S, BOTJEK THISTED ApS, I/S HAVNESTRÆDET

CG

Carl Garder

1 fælles virksomhed

ANPARTSSELSKABET AF 15. MAJ 2001

JR

Johnny Røn

1 fælles virksomhed

ANPARTSSELSKABET AF 15. MAJ 2001

KR

Kirsten Ringgaard

1 fælles virksomhed

ANPARTSSELSKABET AF 15. MAJ 2001

FJ

Francois Jacques Marcel Grimal

1 fælles virksomhed

ANPARTSSELSKABET AF 15. MAJ 2001

JM

Jacob Morten Schousgaard

1 fælles virksomhed

HBJ PROJEKTBYG ApS

HS

Henrik Søgaard Jensen

1 fælles virksomhed

TOTAL EJENDOMME, THISTED ApS

AM

Anton Martinus Nygaard

1 fælles virksomhed

EJENDOMSANPARTSSELSKABET RINGVEJ 1

BH

Børge Hove

1 fælles virksomhed

EJENDOMSANPARTSSELSKABET RINGVEJ 1

JE

Jørgen Einer-Jensen Brammer

1 fælles virksomhed

EJENDOMSANPARTSSELSKABET RINGVEJ 1

JF

Jens Frederik Jensen

1 fælles virksomhed

HBJ PROJEKTUDVIKLING A/S

JP

Jane Pedersen

1 fælles virksomhed

HBJ PROJEKTUDVIKLING A/S

JB

Jens Bojsen Morberg Jensen

1 fælles virksomhed

HBJ PROJEKTUDVIKLING A/S

HB

Helle Brogaard Bojsen Jensen

1 fælles virksomhed

HBJ PROJEKTUDVIKLING A/S

KH

Kurt Holm

1 fælles virksomhed

THISTED FODBOLD CLUB ELITE A/S

KK

Kaj Kristensen

1 fælles virksomhed

THISTED FODBOLD CLUB ELITE A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller16
Virksomheder18
Direktørroller9
Bestyrelsesroller3
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller6