VirklyVirkly

Jakob Graasbøll Enemark

Om Jakob Graasbøll Enemark

Jakob Graasbøll Enemark er tilknyttet 11 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jakob Graasbøll Enemark har 5 direktørroller og 7 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 18 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 9 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 46 år tilbage til 1980. Jakob Graasbøll Enemark deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

11
VirksomhedCVRStatus
Aktieselskabet af 1.9.202144426358
Anpartsselskabet af 06.11.200731051207
BIANCO FOOTWEAR A/S18912236
Hydro Holding Denmark A/S28314426
ID FURNITURE FRANCHISING A/S17706977
NYT SYN DANMARK A/S17999842
Skorstensgaard A/S32290264
SYNOPTIK NUUK ApS89444713
VEGA SALMON A/S27547788
VEGA SEA A/S33252862
DUPONT I/S J VOLLSTEDT/J ENEMARK14051740

Netværk

20
JO

Jens Ole Nordgaard Hansen

7 fælles virksomheder

ID FURNITURE FRANCHISING A/S, IDDESIGN BUSINESS A/S, AKTIESELSKABET IL AF 27.03.2002 m.fl.

RB

René Buchardt Hansen

7 fælles virksomheder

ID FURNITURE FRANCHISING A/S, IDDESIGN BUSINESS A/S, AKTIESELSKABET IL AF 27.03.2002 m.fl.

MT

Mikael Thinghuus

7 fælles virksomheder

ID FURNITURE FRANCHISING A/S, IDDESIGN BUSINESS A/S, AKTIESELSKABET IL AF 27.03.2002 m.fl.

SL

Søren Lindgaard

7 fælles virksomheder

ID FURNITURE FRANCHISING A/S, IDDESIGN BUSINESS A/S, AKTIESELSKABET IL AF 27.03.2002 m.fl.

MA

Michael August Bonde Christiansen

7 fælles virksomheder

ID FURNITURE FRANCHISING A/S, IDDESIGN BUSINESS A/S, AKTIESELSKABET IL AF 27.03.2002 m.fl.

AK

Anne-Marie Krog

6 fælles virksomheder

ID FURNITURE FRANCHISING A/S, IDDESIGN BUSINESS A/S, AKTIESELSKABET IL AF 27.03.2002 m.fl.

PK

Piet Klein

6 fælles virksomheder

ID FURNITURE FRANCHISING A/S, IDDESIGN BUSINESS A/S, AKTIESELSKABET IL AF 27.03.2002 m.fl.

CW

Claus Wædeled

5 fælles virksomheder

PIPTO Holding A/S, Aktieselskabet af 1.9.2021, BIANCO DANMARK RETAIL ApS m.fl.

PK

Per Kampmann

5 fælles virksomheder

ID FURNITURE FRANCHISING A/S, IDDESIGN BUSINESS A/S, AKTIESELSKABET IL AF 27.03.2002 m.fl.

SS

Simon Stampe

5 fælles virksomheder

ID FURNITURE FRANCHISING A/S, AKTIESELSKABET IL AF 27.03.2002, Anpartsselskabet af 06.11.2007 m.fl.

TS

Thorbjørn Sejer Jensen

5 fælles virksomheder

ID FURNITURE FRANCHISING A/S, IDDESIGN BUSINESS A/S, Anpartsselskabet af 06.11.2007 m.fl.

MR

Mikael Rubenius

4 fælles virksomheder

PIPTO Holding A/S, Aktieselskabet af 1.9.2021, BIANCO DANMARK RETAIL ApS m.fl.

PS

Peter Scheuer Jensen

4 fælles virksomheder

SYNOPTIK DANMARK A/S, NYT SYN DANMARK A/S, KLINIK FOR SYNSKORRIGERENDE OPERATIONER A/S m.fl.

LA

Lars Aaen

4 fælles virksomheder

SYNOPTIK DANMARK A/S, NYT SYN DANMARK A/S, KLINIK FOR SYNSKORRIGERENDE OPERATIONER A/S m.fl.

MW

Mark Wodstrup Betzer

4 fælles virksomheder

ID FURNITURE FRANCHISING A/S, IDDESIGN BUSINESS A/S, AKTIESELSKABET IL AF 27.03.2002 m.fl.

HL

Helle Laursen

3 fælles virksomheder

PIPTO Holding A/S, Aktieselskabet af 1.9.2021, BIANCO FOOTWEAR A/S

MN

Mogens Norlén

3 fælles virksomheder

PIPTO Holding A/S, Aktieselskabet af 1.9.2021, BIANCO FOOTWEAR A/S

HW

Henrik Weihrauch

3 fælles virksomheder

PIPTO Holding A/S, Aktieselskabet af 1.9.2021, BIANCO FOOTWEAR A/S

RP

Rene Piper Laursen

3 fælles virksomheder

PIPTO Holding A/S, Aktieselskabet af 1.9.2021, BIANCO FOOTWEAR A/S

RG

Rolf Günter Kuhberg

3 fælles virksomheder

SYNOPTIK DANMARK A/S, KLINIK FOR SYNSKORRIGERENDE OPERATIONER A/S, SYNOPTIK NUUK ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller13
Virksomheder22
Direktørroller5
Bestyrelsesroller7
Tidligere roller14