VirklyVirkly

Jan Joensen

Om Jan Joensen

Jan Joensen er tilknyttet 26 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jan Joensen har 16 direktørroller, 17 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 32 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 32 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 71 år tilbage til 1955. Jan Joensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

26
VirksomhedCVRStatus
ADVOKATFIRMAET JAN JOENSEN ApS13960186
Aktieselskabet af 1.9.202144426358
ApS FALKENHØJ12757808
BIRKEPORTEN ApS13450692
BRUNEVANG ApS29409609
CARL F.J. CARLSONS & HUSTRU CAMILLA CARLSONS LEGAT14741917
DK Resi Propco Tueholm Holding I ApS29850844
DK Resi Propco Tueholm Holding II ApS29850895
DK Resi Propco Tueholm Mølle Alle 21 ApS29851077
DK Resi Propco Tueholm Valby Langgade 38 ApS29851026
ENVEST ApS12934475
EVIDENSIA DYREHOSPITAL A/S28855591
H.P. LORENTZENS STIFTELSE20979615
HOLDINGSELSKABET AF 1934 ApS20694114
ITAGIL ApS25831756
K/S BIRKEPORTEN16335037
NMC ApS40851410
NRGi Rådgivning A/S33077831
PALUDAN ApS12626681
SCANDINAVIAN AFRICA SAFARIS ApS20683937
STØRLINGE HOLDING ApS30534050
TUEHOLM DEVELOPMENT ApS13230307
TØNDER CENTERPARK A/S26603544
VM MG ApS42427799
VÆKST & MILJØ A/S27649661
I/S VESTAGERVEJ 3 B55848157

Netværk

20
PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

23 fælles virksomheder

ApS ALLERØD BUTIKSTORV, VILANCULOS ApS, KULTORVET ApS m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

22 fælles virksomheder

ApS ALLERØD BUTIKSTORV, VILANCULOS ApS, KULTORVET ApS m.fl.

SJ

Søren Juul

12 fælles virksomheder

ApS ØSTERVOLD, ENVEST ApS, TØNDER CENTERPARK A/S m.fl.

TR

Torben Rønje

11 fælles virksomheder

ApS ALLERØD BUTIKSTORV, Aktieselskabet af 1.9.2021, DRONNINGHUS HOLDING A/S m.fl.

KB

Kim Bruhn-Petersen

11 fælles virksomheder

ApS ØSTERVOLD, ENVEST ApS, Aktieselskabet af 1.9.2021 m.fl.

OA

Ole Andersen

11 fælles virksomheder

ApS ØSTERVOLD, TUEHOLM EJENDOMME A/S, ENVEST ApS m.fl.

HB

Holger Brogaard Pedersen

10 fælles virksomheder

K/S ERHVERVSPULJE 3, ApS ØSTERVOLD, ENVEST ApS m.fl.

PA

Peter Andreas Stakemann

10 fælles virksomheder

VILANCULOS ApS, ROVSINGSGADE ApS, STØRLINGE SKOV ApS m.fl.

IH

Ib Henrik Rønje

8 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 1.9.2021, DRONNINGHUS HOLDING A/S, BIRKEPORTEN ApS m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

8 fælles virksomheder

ADVOKATFIRMAET JAN JOENSEN ApS, DRONNINGHUS HOLDING A/S, BIRKEPORTEN ApS m.fl.

PR

Peter Robert Gormsen

7 fælles virksomheder

ApS ØSTERVOLD, ENVEST ApS, TØNDER CENTERPARK A/S m.fl.

MS

Mats Sverker Haggblom

7 fælles virksomheder

ApS ØSTERVOLD, TUEHOLM EJENDOMME A/S, ENVEST ApS m.fl.

KM

Kim Madsen

6 fælles virksomheder

VILANCULOS ApS, JOLS HUSE A/S, STØRLINGE SKOV ApS m.fl.

SN

Stig Nielsen

6 fælles virksomheder

HANDELSAKTIESELSKABET AF 8. JUNI 1960, HOLDINGSELSKABET AF 1934 ApS, HANDELSANPARTSSELSKABET AF 1. JANUAR 1987 m.fl.

LF

Lars Foghsgaard

5 fælles virksomheder

ROVSINGSGADE ApS, HOLDINGSELSKABET AF 1934 ApS, BRUNEVANG ApS m.fl.

KF

Keld Frølund Nielsen

5 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ERHVERVSPULJE 4 ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET BANEMARKSVEJ 2 ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET TØRRINGVEJ 17-19 ApS m.fl.

AL

Anita Lolk

5 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ERHVERVSPULJE 4 ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET BANEMARKSVEJ 2 ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET TØRRINGVEJ 17-19 ApS m.fl.

PD

Pernille Dejgaard

5 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ERHVERVSPULJE 4 ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET BANEMARKSVEJ 2 ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET TØRRINGVEJ 17-19 ApS m.fl.

MN

Marianne Nygaard Dornonville de la Cour

5 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ERHVERVSPULJE 4 ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET BANEMARKSVEJ 2 ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET TØRRINGVEJ 17-19 ApS m.fl.

US

Ulf Svejgaard Poulsen

5 fælles virksomheder

ADVOKATFIRMAET JAN JOENSEN ApS, DRONNINGHUS HOLDING A/S, AKTIESELSKABET KRINSEN HOLDING m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller41
Virksomheder91
Direktørroller16
Bestyrelsesroller17
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller89