VirklyVirkly

Torben Rønje

Om Torben Rønje

Torben Rønje er tilknyttet 28 virksomheder i det danske erhvervsregister. Torben Rønje har 15 direktørroller, 17 bestyrelsesposter og stifter af 4 virksomheder. Virksomhederne spænder over 24 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 20 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 65 år tilbage til 1961. Torben Rønje deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

28
VirksomhedCVRStatus
A/S STAKTOFTEN 2221144339
ABC Invest II ApS41775998
Aktieselskabet af 1.9.202144426358
ApS ERHVERVSPARKEN I14409246
ASTION PHARMA A/S34224781
BIRKEPORTEN ApS13450692
BRDR. RØNJE HOLDING A/S21533033
CP Hotel A/S30548043
DG-ABC Invest ApS37038385
ENDOX ApS31084733
GENIUS ACCESS A/S14220089
I/S ALLERØD ERHVERVSHUSE12875479
I/S Gydevang 434303363
IHR HOLDING A/S21346438
K/S EJENDOMSSELSKABET ERHVERVSPARKEN I15147695
K/S GYDEVANG 17-1930277937
K/S KONGEVEJEN 102-10427652190
K/S WIND BEESENSTEDT30245938
KAPITALFORMIDLINGS INSTITUTTET A/S21258903
KOMPLEMENTARSELSKABET GYDEVANG 17-19 ApS30236688
KOMPLEMENTARSELSKABET KONGEVEJEN 102-104 ApS27518915
Komplementarselskabet Sjælsø Allé 1-7 A/S38105582
KONGEEGEN A/S21144274
NENSIUS RESEARCH ApS26995019
Oasis Investment ApS37606189
WIND BEESENSTEDT KOMPLEMENTAR ApS30236807
WORLD TRADE CENTER DK A/S29400490
I/S METERBUEN 23-2520715308

Netværk

20
IH

Ib Henrik Rønje

69 fælles virksomheder

I.H.R. A/S, K/S EJENDOMSSELSKABET SMEDELAND 26, BALSØ INDUSTRIGRUNDE A/S m.fl.

SR

Steen Raagaard Andersen

52 fælles virksomheder

K/S EJENDOMSSELSKABET KIRSTINEHØJ, I.H.R. A/S, K/S EJENDOMSSELSKABET SMEDELAND 26 m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

22 fælles virksomheder

ApS ALLERØD BUTIKSTORV, BALSØ INDUSTRIGRUNDE A/S, ApS JYDEKROGEN 8-10 m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

21 fælles virksomheder

ApS ALLERØD BUTIKSTORV, BALSØ INDUSTRIGRUNDE A/S, ApS JYDEKROGEN 8-10 m.fl.

BI

Bent Ivan Søndergaard

13 fælles virksomheder

K/S EJENDOMSSELSKABET KIRSTINEHØJ, ApS ALLERØD BUTIKSTORV, K/S ERHVERVS-INVEST II m.fl.

TH

Torben Holger Schultz

12 fælles virksomheder

ASTION PHARMA A/S, ASTION DERMATOLOGY A/S, CP Hotel A/S m.fl.

JJ

Jan Joensen

10 fælles virksomheder

ApS ALLERØD BUTIKSTORV, Aktieselskabet af 1.9.2021, DRONNINGHUS HOLDING A/S m.fl.

JV

Jakob Venø Schougaard

10 fælles virksomheder

GC HOLDING A/S, Kongeegen Ejendomsinvest Bolig A/S, K/S PAKHUS 12 m.fl.

KM

Kim Madsen

9 fælles virksomheder

BALSØ INDUSTRIGRUNDE A/S, BASISINVEST A/S, NENSIUS RESEARCH ApS m.fl.

JJ

Jørgen Junker Petersen

8 fælles virksomheder

BALSØ INDUSTRIGRUNDE A/S, SJÆLSØ INDUSTRI A/S, SJÆLSØ ERHVERV A/S m.fl.

US

Ulf Svejgaard Poulsen

7 fælles virksomheder

BALSØ INDUSTRIGRUNDE A/S, DRONNINGHUS HOLDING A/S, R-2010 A/S m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

7 fælles virksomheder

ApS JYDEKROGEN 8-10, DRONNINGHUS HOLDING A/S, BIRKEPORTEN ApS m.fl.

JH

Jens Heimburger

7 fælles virksomheder

ASTION PHARMA A/S, ASTION DERMATOLOGY A/S, BASISINVEST A/S m.fl.

AH

Annemette Heller

7 fælles virksomheder

BASISINVEST A/S, NENSIUS RESEARCH ApS, E-2010 A/S m.fl.

JW

Jens Weien Svendsen

6 fælles virksomheder

I.H.R. A/S, SJÆLSØ ERHVERV A/S, SJÆLSØ GRUPPEN A/S m.fl.

KM

Kim Møller

6 fælles virksomheder

GREAT PLACE TO WORK INSTITUTE EUROPE A/S, OXFORD RESEARCH A/S, K/S EJENDOMSSELSKABET HOVEDGADEN ALLERØD m.fl.

BR

Benedikte Rønje

6 fælles virksomheder

SJÆLSØ INDUSTRI A/S, SJÆLSØ ERHVERV A/S, SJÆLSØ DANMARK A/S m.fl.

LR

Linea Rothe Conforti

6 fælles virksomheder

KAPITALFORMIDLINGS INSTITUTTET A/S, IHR HOLDING A/S, A/S STAKTOFTEN 22 m.fl.

VB

Valdemar Bandolowski

5 fælles virksomheder

I.H.R. A/S, SJÆLSØ INDUSTRI A/S, SJÆLSØ ERHVERV A/S m.fl.

JB

Johnny Barth

5 fælles virksomheder

BALSØ INDUSTRIGRUNDE A/S, SJÆLSØ INDUSTRI A/S, ApS ULVEVEJ 23 m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller47
Virksomheder100
Direktørroller15
Bestyrelsesroller17
Stiftet4 virksomheder
Tidligere roller93