VirklyVirkly

Kristian Jarl Kristensen

Om Kristian Jarl Kristensen

Kristian Jarl Kristensen er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Kristian Jarl Kristensen har 3 direktørroller, 6 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 8 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 66 år tilbage til 1960. Kristian Jarl Kristensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND77446311
Alice og Tage Sørensens Fond Holding A/S46471067
Anpartsselskabet af 21.5.2142416398
Arko Holding ApS37841366
CLAUS SØRENSENS FOND21281328
CLAUS SØRENSENS FOND HOLDING A/S34692300
Rugbjerg A/S42559199
VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S15016213

Netværk

20
KJ

Kristoffer Jarl Kristensen

6 fælles virksomheder

CLAUS SØRENSENS FOND HOLDING A/S, VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S, Rugbjerg A/S m.fl.

JR

John Riis Andersen

5 fælles virksomheder

CLAUS SØRENSENS FOND HOLDING A/S, VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S, Alice og Tage Sørensens Fond Holding A/S m.fl.

JT

Jesper Toft Mathiasen

5 fælles virksomheder

CLAUS SØRENSENS FOND HOLDING A/S, VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S, Alice og Tage Sørensens Fond Holding A/S m.fl.

AB

Annette Bjerring Kristensen

4 fælles virksomheder

CLAUS SØRENSENS FOND HOLDING A/S, VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S, ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND m.fl.

KA

Karoline Amalie Qvirin Kristensen

4 fælles virksomheder

CLAUS SØRENSENS FOND HOLDING A/S, VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S, ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND m.fl.

TS

Tage Sørensen

3 fælles virksomheder

VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S, ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND, CLAUS SØRENSENS FOND

JO

Jens Oluf Bjerre-Madsen

3 fælles virksomheder

VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S, ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND, CLAUS SØRENSENS FOND

TB

Torben Bjerre-Madsen

2 fælles virksomheder

VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S, CLAUS SØRENSENS FOND

FH

Frede Haubjerg Sørensen

2 fælles virksomheder

VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S, CLAUS SØRENSENS FOND

DK

Dorte Kristensen

2 fælles virksomheder

Rugbjerg A/S, Aktieselskabet af 20720222

JH

Jens Højsager Damgaard

2 fælles virksomheder

Alice og Tage Sørensens Fond Holding A/S, ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND

AK

Annet-Tine Kristensen

2 fælles virksomheder

Alice og Tage Sørensens Fond Holding A/S, ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND

FT

Frans Tilsted Bennetsen

2 fælles virksomheder

Alice og Tage Sørensens Fond Holding A/S, ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND

EJ

Erling Johannes Damkjær

2 fælles virksomheder

ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND, CLAUS SØRENSENS FOND

JL

Jens Lindholm

1 fælles virksomhed

VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S

MP

Maj-Britt Pia Scholz Andersen

1 fælles virksomhed

VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S

SP

Søren Peter Sørensen

1 fælles virksomhed

VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S

EG

Elvis Gutic

1 fælles virksomhed

VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S

EM

Emma Marie Thomsen

1 fælles virksomhed

VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S

OC

Oscar Christian Ib Wallentin

1 fælles virksomhed

VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller11
Virksomheder10
Direktørroller3
Bestyrelsesroller6
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller3