VirklyVirkly

Michael Storgaard

Om Michael Storgaard

Michael Storgaard er tilknyttet 70 virksomheder i det danske erhvervsregister. Michael Storgaard har 40 direktørroller og 54 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 16 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 20 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 51 år tilbage til 1975. Michael Storgaard deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

70
VirksomhedCVRStatus
ASV 10 ApS39445530
Atriet ApS41938927
Bringegårdene ApS39820064
CASA Skovstykket ApS43281992
CASA Skudehavnen ApS39186713
Churchill PropCo ApS41017937
DET GAMLE SEMINARIUM A/S33874502
EJENDOMSANPARTSSELSKABET AF 30. SEPTEMBER 200427713904
EJENDOMSSELSKABET AF 14. JUNI 2013 A/S53694217
Ejendomsselskabet Grøndalsvej 10, Viby ApS41319895
Ejendomsselskabet Horisonten ApS40879323
Ejendomsselskabet Smedegaarden ApS38943448
Falen 2022 ApS42685143
FHR 4 ApS31862582
Flyvestationen Holding ApS39818345
Heimstaden Dalgasparken ApS33970137
HP Byggefelt b og e ApS43125494
HTC A11 ApS41352175
HTC A14 ApS41352221
HTC A16 ApS41352302
JP Trianglen ApS38364030
K/S Flegmade Vejle42922749
K/S STRANDLODSVEJ 1526491614
KB Strandgaderne P/S42047066
Komplementarselskabet Magnolieholm ApS40069070
Komplementarselskabet Nordstern 1 ApS46450388
LC-R Invest ApS38197746
M+ Ejendomme A/S10054672
Marielundkvarteret 1 ApS39046059
Marielundkvarteret 2 ApS39389746
Marielundkvarteret Holding ApS42537780
Mekanikken ApS33885601
MPP Finans A/S33747527
MPP Holding I A/S36427426
MULTICHECK A/S25656067
Nordsjællandshusene 2 ApS38970232
Nordstern ApS29205272
Nordstern Projekt ApS39173204
NSF IV Woods Office Teglholmsgade I ApS38467867
Officershusene ApS39820080
OPP P-HUS HORSENS A/S35229760
OPP P-HUS SILKEBORG A/S35677542
OPS Østerbro Skøjtehal ApS39641208
P/S Magnolieholm40090681
PKA Herning Plus A/S43125591
Project HT 1 Holding ApS42491888
Project HT 2 Holding ApS42491896
Projektselskabet af 01.07.2015 ApS36989874
Ringgaarden ApS46038452
RV2 2019 ApS40887032
SANTAX MEDICO A/S66441318
SH35 ApS42847763
Skudehavnen I ApS40614125
Skudehavnen II ApS40614184
Strandgaderne G-H ApS42533467
Strandholmen A/S36984392
TN UDVIKLING A/S35478205
Trianglen PropCo A/S21829196
Trianglen V ApS38364243
Trianglen VI ApS38471465
Trianglen Aarhus ApS38185578
Udviklingsselskabet Frederikssund ApS40151672
Udviklingsselskabet Viby Bakke ApS25886801
Velliv Ejendomme Kilehaven K/S44487454
Viby Bakke BF 1-3 ApS44966336
Viby Bakke BF 12-15 ApS44107473
Viby Bakke BF 8-11 ApS41319852
Viby Bakke P/S44969807
Viby Bakke Rækkehuse ApS46461339
Woods Nordhavn I ApS41703946

Netværk

20
JA

Jan Aarestrup

50 fælles virksomheder

OPS Østerbro Skøjtehal ApS, Viby Bakke BF 1-3 ApS, PKA Herning Plus A/S m.fl.

TM

Torben Modvig

44 fælles virksomheder

Viby Bakke BF 1-3 ApS, Ejendomsselskabet Smedegaarden ApS, PKA Herning Plus A/S m.fl.

MA

Michael Antitsch Mortensen

26 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET TORNBY STRAND ApS, FHR 4 ApS, CASA Skråningen 1 ApS m.fl.

JJ

Jesper Jørgensen

22 fælles virksomheder

Ejendomsselskabet Smedegaarden ApS, PKA Herning Plus A/S, Komplementarselskabet Magnolieholm ApS m.fl.

JH

Jesper Henkel

18 fælles virksomheder

PKA Herning Plus A/S, Komplementarselskabet Magnolieholm ApS, KPC Holding ApS m.fl.

BB

Bo Boulund Knudsen

17 fælles virksomheder

PKA Herning Plus A/S, Komplementarselskabet Magnolieholm ApS, Atriet ApS m.fl.

PK

Peter Kjelgaard Rosengreen

17 fælles virksomheder

CASA Skråningen 1 ApS, MPP Holding I A/S, Strandholmen A/S m.fl.

HH

Henrik Hoffmann

16 fælles virksomheder

Ejendomsselskabet Smedegaarden ApS, PKA Herning Plus A/S, Atriet ApS m.fl.

PC

Per Christian Hansen

14 fælles virksomheder

MPP Holding I A/S, Strandholmen A/S, MPP GIH A/S m.fl.

KB

Kim Balle

11 fælles virksomheder

OPS Østerbro Skøjtehal ApS, CASA Skråningen 1 ApS, CASA Skudehavnen ApS m.fl.

CP

Claus Porsgaard

10 fælles virksomheder

MPP Holding I A/S, Strandholmen A/S, MPP GIH A/S m.fl.

KP

Kurt Poulsen

8 fælles virksomheder

PKA Herning Plus A/S, KPC Holding ApS, Nordstern Ejendomsudvikling ApS m.fl.

PK

Peter Kirk Larsen

8 fælles virksomheder

HTC A11 ApS, Project HT 1 Holding ApS, HTC A16 ApS m.fl.

JK

Jesper Kristensen

8 fælles virksomheder

HTC A11 ApS, Project HT 1 Holding ApS, HTC A16 ApS m.fl.

PH

Peter Heide Wessel

8 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET TORNBY STRAND ApS, MPP Holding I A/S, Strandholmen A/S m.fl.

MS

Mikael Skjoldager

8 fælles virksomheder

Projektudviklingsselskabet Sdr. Ringvej 33A ApS, Trianglen VII ApS, CASA Skråningen 2 ApS m.fl.

UB

Uffe Bruhn Hansen

7 fælles virksomheder

Trianglen PropCo A/S, Trianglen Aarhus ApS, Trianglen VII ApS m.fl.

BA

Bettina Antitsch Mortensen

6 fælles virksomheder

MPP Holding I A/S, Strandholmen A/S, MPP GIH A/S m.fl.

PM

Peter Michael Thoustrup Poulsen

5 fælles virksomheder

PKA Herning Plus A/S, KPC Holding ApS, Nordstern Ejendomsudvikling ApS m.fl.

GP

Gitte Poulsen

4 fælles virksomheder

KPC Holding ApS, Nordstern Ejendomsudvikling ApS, Nordstern Herning ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller95
Virksomheder100
Direktørroller40
Bestyrelsesroller54
Tidligere roller41