VirklyVirkly

Torben Modvig

Om Torben Modvig

Torben Modvig er tilknyttet 80 virksomheder i det danske erhvervsregister. Torben Modvig har 49 direktørroller og 31 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 14 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 13 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 29 år tilbage til 1997. Torben Modvig deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

80
VirksomhedCVRStatus
Arhus Property Denmark P/S39141000
ASG Domus Holding ApS42434388
ATPPD Kalvebod A/S21264032
Bonava Danmark A/S32655505
CASA Skovstykket ApS43281992
CASA Skudehavnen ApS39186713
Churchill PropCo ApS41017937
CONDOR ISLANDS BRYGGE P/S35230912
Coop Byen Vest P/S43365819
DNP EJENDOMME P/S28865147
EJENDOMSANPARTSSELSKABET AF 30. SEPTEMBER 200427713904
EJENDOMSPARTNERSELSKABET AF 1/7 200327134971
Ejendomsselskabet Grøndalsvej 10, Viby ApS41319895
EJENDOMSSELSKABET LAUTRUPPARKEN 40-42 A/S32068456
Ejendomsselskabet Smedegaarden ApS38943448
HARBOUR KOMPLEMENTAR ApS34087504
HP Byggefelt b og e ApS43125494
K/S OBTON SOLENERGI HESSEN33247575
KB Strandgaderne P/S42047066
Kommanditselskabet Tangen 27, Aarhus N42605891
Komplementarselskabet GO-G1 ApS46173724
Komplementarselskabet Kronløbsøen Invest ApS37774332
Komplementarselskabet Kronløbsøen Projekt ApS37780332
KOMPLEMENTARSELSKABET LANGELINIE ALLÉ 39-43, KØBENHAVN ApS27510892
Komplementarselskabet PensionDanmark Ejendomme ApS37449393
Komplementarselskabet Slagelse Sygehus ApS37098027
Kronløbsøen Projekt P/S37781126
Nordstern ApS29205272
Nordstern Projekt ApS39173204
NSF IV Woods Office Teglholmsgade I ApS38467867
Nyt Arealudviklingsselskab Kildedal P/S 143480677
Nyt Arealudviklingsselskab Kildedal P/S 1043480847
Nyt Arealudviklingsselskab Kildedal P/S 443480723
Nyt Arealudviklingsselskab Kildedal P/S 643480766
Nyt Arealudviklingsselskab Kildedal P/S 843480820
OBTON SOLENERGI HESSEN KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB33155581
OBTON SOLENERGI MURON KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB35514899
OBTON SOLENERGI WESTERHAUSEN KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB32304915
OPP RETTEN I SVENDBORG P/S36457333
OPP VEJLE P/S31866030
P/S ROSENKÆRET 37-39, SØBORG36507241
Partnerselskabet Byggefelt SH 3-3, Køge39280175
PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY34882207
Partnerselskabet Delta Park 45, Vallensbæk40959890
PARTNERSELSKABET EJBY INDUSTRIVEJ 125, GLOSTRUP33264690
PARTNERSELSKABET ESBJERG STRAND35649999
Partnerselskabet Gasværksvej 21, Aalborg36732083
Partnerselskabet Godsbanevej 2, Ringsted39624338
PARTNERSELSKABET GYNGEMOSE PARKVEJ 50, SØBORG33387903
PARTNERSELSKABET HANSBORGGADE 7, HADERSLEV32645208
Partnerselskabet Hedeager 1-5, Aarhus37524166
Partnerselskabet Kanaltårnene, Vejle37553190
Partnerselskabet Kongevejen 495, Holte37360473
PARTNERSELSKABET LANDSKRONAGADE 33-35, ØSTERBRO35803580
Partnerselskabet Lersø Parkallé 100, København37293512
Partnerselskabet Linnés Allé 2, Taastrup38817000
Partnerselskabet Lundtoftevej 160, Kgs. Lyngby41183861
Partnerselskabet Nitivej 6, Frederiksberg24217469
PARTNERSELSKABET NJALSGADE 72 A, KØBENHAVN33506732
Partnerselskabet Nørgaardsvej 1-3, Kgs. Lyngby36928689
PARTNERSELSKABET PHILIP HEYMANS ALLÉ 1,3 OG 5, HELLERUP32570283
PARTNERSELSKABET PRØVESTENSVEJ 50,HELSINGØR31894581
PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP27929109
PARTNERSELSKABET TOBAKSVEJEN 2, GLADSAXE35394435
PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F33872623
Partnerselskabet Viborgvej 1, Herning40055398
Partnerselskabet Ørestad Syd, Byggefelt 1.2, København38020048
Partnerselskabet Åboulevarden 11-13, Århus38066005
PKA Herning Plus A/S43125591
RV2 2019 ApS40887032
SENIORBOLIG P/S30989171
Skudehavnen I ApS40614125
Teknikerbyen 15-45 P/S38880942
Tormo ApS41028343
Trianglen Aarhus ApS38185578
Udviklingsselskabet Frederikssund ApS40151672
Viby Bakke BF 1-3 ApS44966336
Viby Bakke BF 12-15 ApS44107473
Viby Bakke P/S44969807
Modvig45429083

Netværk

20
HM

Hans Marius Møller

53 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

TM

Torben Möger Pedersen

38 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

CS

Claus Stampe Pedersen

38 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

SØ

Susanne Østergaard Lundby

38 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

PS

Peter Stensgaard Mørch

38 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

AB

Anders Bruun

36 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

JA

Jan Aarestrup

29 fælles virksomheder

Viby Bakke BF 1-3 ApS, NCC BOLIG 2 ApS, Ejendomsselskabet Grøndalsvej 10, Viby ApS m.fl.

MS

Michael Storgaard

29 fælles virksomheder

Viby Bakke BF 1-3 ApS, Ejendomsselskabet Grøndalsvej 10, Viby ApS, KPC Holding ApS m.fl.

KW

Karsten Withington Brink

24 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

SU

Søren Ulslev

22 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

TK

Tue Klitgaard Christensen

19 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

MM

Mogens Muff

17 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

BB

Bo Boulund Knudsen

10 fælles virksomheder

KPC Holding ApS, Komplementarselskabet TFS ApS, Nordstern Ejendomsudvikling ApS m.fl.

JH

Jesper Henkel

9 fælles virksomheder

KPC Holding ApS, Komplementarselskabet TFS ApS, Nordstern Ejendomsudvikling ApS m.fl.

PK

Peter Kjelgaard Rosengreen

9 fælles virksomheder

CASA Management Holding ApS, CASA Skråningen 1 ApS, CASA Skudehavnen ApS m.fl.

RF

Rene Frank Brandt

8 fælles virksomheder

NCC BOLIG 2 ApS, ISLANDS BRYGGE - TÅRN 2 ApS, OBTON SOLENERGI WESTERHAUSEN KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB m.fl.

JJ

Jesper Jørgensen

8 fælles virksomheder

Komplementarselskabet TFS ApS, Nordstern Ejendomsudvikling ApS, Ejendomsselskabet Smedegaarden ApS m.fl.

HH

Henrik Hoffmann

8 fælles virksomheder

Nordstern Ejendomsudvikling ApS, Ejendomsselskabet Smedegaarden ApS, PKA Herning Plus A/S m.fl.

KB

Kim Balle

8 fælles virksomheder

CASA Skråningen 1 ApS, CASA Skudehavnen ApS, Nordstern ApS m.fl.

MV

Morten Vladimir Buur Bremholm Høet Jakobsen

7 fælles virksomheder

NCC BOLIG 2 ApS, ISLANDS BRYGGE - TÅRN 2 ApS, NCC TEGLHOLMEN 2 ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller85
Virksomheder100
Direktørroller49
Bestyrelsesroller31
Tidligere roller23