VirklyVirkly

Søren Ulslev

Om Søren Ulslev

Søren Ulslev er tilknyttet 58 virksomheder i det danske erhvervsregister. Søren Ulslev har 42 direktørroller, 31 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 21 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 17 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 66 år tilbage til 1960. Søren Ulslev deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

58
VirksomhedCVRStatus
CONDOR ISLANDS BRYGGE P/S35230912
Ejendomsaktieselskabet Visbygade 10 og 12-1445070719
EJENDOMSPARTNERSELSKABET AF 1/7 200327134971
EJENDOMSPARTNERSELSKABET GRØNJORDSVEJ34713448
EJENDOMSSELSKABET AF JANUAR 2002 P/S26369347
EJENDOMSSELSKABET LAURITZENS PLADS 1 P/S32068421
EJENDOMSSELSKABET LAUTRUPPARKEN 40-42 A/S32068456
EJENDOMSSELSKABET NIELS BOHRS ALLE 185 P/S32068316
FONDEN MUSIKKENS HUS I NORDJYLLAND25724453
Gilla Holding ApS38196960
HARBOUR KOMPLEMENTAR ApS34087504
HARBOUR P/S34090963
Heimstaden Residential IV P/S27675808
KOMPLEMENTARSELSKABET CONDOR ISLANDS BRYGGE ApS35229787
KOMPLEMENTARSELSKABET LANGELINIE ALLÉ 39-43, KØBENHAVN ApS27510892
KOMPLEMENTARSELSKABET ØRESTAD 4A ApS10156963
KUDSK & DAHL A/S49857217
Magasin Kgs. Nytorv A/S28277563
Magasin Lyngby A/S27674526
Magasin Odense A/S13895031
Magasin Aarhus A/S13895074
MT Højgaard Danmark A/S12562233
NCC DANMARK A/S69894011
NIRAS GRUPPEN A/S73432219
Nordstern ApS29205272
P/S ROSENKÆRET 37-39, SØBORG36507241
PARTNERSELSKAB BIRKERØD KONGEVEJ 2531170427
PARTNERSELSKABET BUDDINGEVEJ 272, SØBORG35247319
PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY34882207
PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 35 OG 39,VALBY34601054
PARTNERSELSKABET EJBY INDUSTRIVEJ 125, GLOSTRUP33264690
PARTNERSELSKABET ESBJERG STRAND35649999
PARTNERSELSKABET GARDEHUSARVEJ 5, NÆSTVED32101054
Partnerselskabet Gasværksvej 21, Aalborg36732083
PARTNERSELSKABET GYNGEMOSE PARKVEJ 50, SØBORG33387903
PARTNERSELSKABET HANSBORGGADE 7, HADERSLEV32645208
PARTNERSELSKABET KALKBRÆNDERIHAVNSGADE 2, KØBENHAVN28122098
PARTNERSELSKABET KANALSTRÆDE 2, HOLBÆK32561799
PARTNERSELSKABET KNUD HØJGAARDS VEJ 7, SØBORG35531734
PARTNERSELSKABET LANDSKRONAGADE 33-35, ØSTERBRO35803580
PARTNERSELSKABET LANGELINIE ALLÉ 39-43, KØBENHAVN27929206
PARTNERSELSKABET MATR. NR. 356 AO, HOLBÆK31777577
Partnerselskabet Nitivej 6, Frederiksberg24217469
PARTNERSELSKABET NJALSGADE 72 A, KØBENHAVN33506732
PARTNERSELSKABET PHILIP HEYMANS ALLÉ 1,3 OG 5, HELLERUP32570283
PARTNERSELSKABET PHILIP HEYMANS ALLÉ 7-9, HELLERUP32643736
PARTNERSELSKABET PRØVESTENSVEJ 50,HELSINGØR31894581
PARTNERSELSKABET SCT. KNUD PARK 8, HJØRRING32570305
PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP27929109
PARTNERSELSKABET SØNDRE JERNBANEVEJ 18, HILLERØD31612985
PARTNERSELSKABET TOBAKSVEJEN 2, GLADSAXE35394435
PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F33872623
SENIORBOLIG P/S30989171
UNICON A/S16064939
VERNER OVERGAARDS FAMILIEFOND12588593
VOF Invest A/S27973809
VOLA EJENDOMME ApS10343887
SCAN VARNISH V/SØREN ULSLEV20712236

Netværk

20
HM

Hans Marius Møller

46 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET PORTLAND TOWERS P/S, PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY m.fl.

KW

Karsten Withington Brink

46 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET PORTLAND TOWERS P/S, PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY m.fl.

TM

Torben Möger Pedersen

46 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, Heimstaden Residential IV P/S m.fl.

MM

Mogens Muff

45 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, Heimstaden Residential IV P/S m.fl.

TM

Torben Modvig

42 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

CS

Claus Stampe Pedersen

42 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, Heimstaden Residential IV P/S m.fl.

AB

Anders Bruun

41 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, Heimstaden Residential IV P/S m.fl.

TK

Tue Klitgaard Christensen

41 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, Heimstaden Residential IV P/S m.fl.

SØ

Susanne Østergaard Lundby

35 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

PS

Peter Stensgaard Mørch

35 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

PH

Poul Hedegaard

14 fælles virksomheder

Heimstaden Residential IV P/S, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP, NCC DANMARK A/S m.fl.

LG

Lars Gjørret

11 fælles virksomheder

Heimstaden Residential IV P/S, EJENDOMSSELSKABET AF JANUAR 2002 P/S, Heimstaden Isbjerget P/S m.fl.

JT

Jette Tang Sørensen

10 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET PORTLAND TOWERS P/S, HARBOUR KOMPLEMENTAR ApS, EJENDOMSSELSKABET PORTLAND TOWERS KOMPLEMENTAR ApS m.fl.

NT

Niels Troelssøn Fink

10 fælles virksomheder

Heimstaden Residential IV P/S, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP, EJENDOMSSELSKABET AF JANUAR 2002 P/S m.fl.

MN

Michael Nielsen

9 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET PORTLAND TOWERS P/S, HARBOUR KOMPLEMENTAR ApS, EJENDOMSSELSKABET PORTLAND TOWERS KOMPLEMENTAR ApS m.fl.

HT

Henrik Tyge Krabbe

8 fælles virksomheder

NCC DANMARK A/S, NCC INTERNATIONAL DENMARK A/S, HERCULES FUNDERING A/S m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

7 fælles virksomheder

Partnerselskabet Nitivej 6, Frederiksberg, EJENDOMSAKTIESELSKABET KEJSERGADE, DANSK BYGGERI HOLDING ApS m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

7 fælles virksomheder

Partnerselskabet Nitivej 6, Frederiksberg, EJENDOMSAKTIESELSKABET KEJSERGADE, DANSK BYGGERI HOLDING ApS m.fl.

LB

Leif Boje Espesen

6 fælles virksomheder

Heimstaden Residential IV P/S, Heimstaden Isbjerget P/S, Heimstaden Kanalfronten P/S m.fl.

MB

Mikkel Bülow-Lehnsby

6 fælles virksomheder

Heimstaden Residential IV P/S, Heimstaden Isbjerget P/S, Heimstaden Kanalfronten P/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller76
Virksomheder86
Direktørroller42
Bestyrelsesroller31
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller28