VirklyVirkly

Mogens Muff

Om Mogens Muff

Mogens Muff er tilknyttet 50 virksomheder i det danske erhvervsregister. Mogens Muff har 33 direktørroller, 18 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 22 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 19 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 53 år tilbage til 1973. Mogens Muff deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

50
VirksomhedCVRStatus
2M EL-INSTALLATION A/S27017746
AKTIESELSKABET NY KALKBRÆNDERI62508019
Bestway GP ApS34879885
CL ELECTRIC A/S25837096
CL SMED A/S26398916
CONDOR ISLANDS BRYGGE P/S35230912
DANSK OVERFLADEBEHANDLING I/S63304018
EJENDOMSPARTNERSELSKABET AF 1/7 200327134971
EJENDOMSPARTNERSELSKABET GRØNJORDSVEJ34713448
EJENDOMSSELSKABET AF JANUAR 2002 P/S26369347
HARBOUR KOMPLEMENTAR ApS34087504
HARBOUR P/S34090963
Heimstaden Residential IV P/S27675808
ISOLERING A/S32659861
ISOLERING HOLDING A/S29170509
KOMPLEMENTARSELSKABET CONDOR ISLANDS BRYGGE ApS35229787
KOMPLEMENTARSELSKABET LANGELINIE ALLÉ 39-43, KØBENHAVN ApS27510892
KOMPLEMENTARSELSKABET ØRESTAD 4A ApS10156963
Magasin Kgs. Nytorv A/S28277563
Magasin Lyngby A/S27674526
Magasin Odense A/S13895031
Magasin Aarhus A/S13895074
MUFF & THØGERSEN ApS30069242
NCC DANMARK A/S69894011
PANKAS A/S20732318
PARTNERSELSKAB BIRKERØD KONGEVEJ 2531170427
PARTNERSELSKABET BUDDINGEVEJ 272, SØBORG35247319
PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY34882207
PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 35 OG 39,VALBY34601054
PARTNERSELSKABET EJBY INDUSTRIVEJ 125, GLOSTRUP33264690
PARTNERSELSKABET ESBJERG STRAND35649999
PARTNERSELSKABET GARDEHUSARVEJ 5, NÆSTVED32101054
PARTNERSELSKABET GYNGEMOSE PARKVEJ 50, SØBORG33387903
PARTNERSELSKABET HANSBORGGADE 7, HADERSLEV32645208
PARTNERSELSKABET KALKBRÆNDERIHAVNSGADE 2, KØBENHAVN28122098
PARTNERSELSKABET KANALSTRÆDE 2, HOLBÆK32561799
PARTNERSELSKABET KNUD HØJGAARDS VEJ 7, SØBORG35531734
PARTNERSELSKABET LANGELINIE ALLÉ 39-43, KØBENHAVN27929206
PARTNERSELSKABET MATR. NR. 356 AO, HOLBÆK31777577
Partnerselskabet Nitivej 6, Frederiksberg24217469
PARTNERSELSKABET NJALSGADE 72 A, KØBENHAVN33506732
PARTNERSELSKABET PHILIP HEYMANS ALLÉ 1,3 OG 5, HELLERUP32570283
PARTNERSELSKABET PHILIP HEYMANS ALLÉ 7-9, HELLERUP32643736
PARTNERSELSKABET PRØVESTENSVEJ 50,HELSINGØR31894581
PARTNERSELSKABET SCT. KNUD PARK 8, HJØRRING32570305
PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP27929109
PARTNERSELSKABET SØNDRE JERNBANEVEJ 18, HILLERØD31612985
PARTNERSELSKABET TOBAKSVEJEN 2, GLADSAXE35394435
PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F33872623
SENIORBOLIG P/S30989171

Netværk

20
SU

Søren Ulslev

45 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, Heimstaden Residential IV P/S m.fl.

TM

Torben Möger Pedersen

38 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, Heimstaden Residential IV P/S m.fl.

HM

Hans Marius Møller

38 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

KW

Karsten Withington Brink

38 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

CS

Claus Stampe Pedersen

34 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, Heimstaden Residential IV P/S m.fl.

TM

Torben Modvig

33 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

AB

Anders Bruun

33 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, Heimstaden Residential IV P/S m.fl.

TK

Tue Klitgaard Christensen

33 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, Heimstaden Residential IV P/S m.fl.

SØ

Susanne Østergaard Lundby

29 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

PS

Peter Stensgaard Mørch

29 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET VESTENSBORG ALLÉ 8, NYKØBING F, PARTNERSELSKABET CARL JACOBSENS VEJ 29 OG 31, VALBY, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP m.fl.

PH

Poul Hedegaard

13 fælles virksomheder

Heimstaden Residential IV P/S, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP, NCC DANMARK A/S m.fl.

NT

Niels Troelssøn Fink

10 fælles virksomheder

Heimstaden Residential IV P/S, PARTNERSELSKABET STRANDVEJEN 44, HELLERUP, EJENDOMSSELSKABET AF JANUAR 2002 P/S m.fl.

LG

Lars Gjørret

10 fælles virksomheder

Heimstaden Residential IV P/S, EJENDOMSSELSKABET AF JANUAR 2002 P/S, Heimstaden Isbjerget P/S m.fl.

HW

Hugo Wordenskjold Nørregaard

9 fælles virksomheder

CL VENTILATION ApS, BYGGESELSKABET AF 8/1 2010 ApS, CL SMED A/S m.fl.

CR

Carlo Rialff Steen Lorentzen

9 fælles virksomheder

CL VENTILATION ApS, BYGGESELSKABET AF 8/1 2010 ApS, CL SMED A/S m.fl.

JT

Jette Tang Sørensen

8 fælles virksomheder

HARBOUR KOMPLEMENTAR ApS, Magasin Kgs. Nytorv A/S, Magasin Lyngby A/S m.fl.

KF

Knuth Frederiksen

8 fælles virksomheder

CL VENTILATION ApS, BYGGESELSKABET AF 8/1 2010 ApS, CL SMED A/S m.fl.

HG

Hans Gormsen

8 fælles virksomheder

NCC DANMARK A/S, SØNDERJYLLANDS ASFALTFABRIK I/S, GH BETON A/S m.fl.

MN

Michael Nielsen

7 fælles virksomheder

HARBOUR KOMPLEMENTAR ApS, Magasin Kgs. Nytorv A/S, Magasin Lyngby A/S m.fl.

EH

Elmer Henriksen

7 fælles virksomheder

NORDJYLLANDS ASFALTFABRIK I/S, SØNDERJYLLANDS ASFALTFABRIK I/S, NORDISK VEJMARKERING I/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller53
Virksomheder74
Direktørroller33
Bestyrelsesroller18
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller33