VirklyVirkly

Morten Skov Jørgensen

Om Morten Skov Jørgensen

Morten Skov Jørgensen er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Morten Skov Jørgensen har 2 direktørroller, 2 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 6 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 5 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 27 år tilbage til 1999. Morten Skov Jørgensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
ALX A/S24213366
NERD Holding ApS43008595
Osteri 116542350036
Skypuzzler ApS43004433
HedeSkov I/S37768774
Studio Studio I/S33439229

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller11
Virksomheder7
Direktørroller2
Bestyrelsesroller2
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller3