VirklyVirkly

Nikolaj Stampe

Om Nikolaj Stampe

Nikolaj Stampe er tilknyttet 65 virksomheder i det danske erhvervsregister. Nikolaj Stampe har 30 direktørroller, 46 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 15 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 9 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 41 år tilbage til 1985. Nikolaj Stampe deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

65
VirksomhedCVRStatus
A/S KJØBENHAVNS EJENDOMSSELSKAB21459313
BRITANNIA INVEST A/S14119280
Brokvarteret P/S39013894
COVIVIO DANSK L ApS30712390
DALGAS HAVE I/S19995844
DANTOP EJENDOMME P/S28851367
DNP EJENDOMME P/S28865147
EJENDOMSAKTIESELSKABET DRONNINGEGÅRDEN62913614
EJENDOMSSELSKABET AF JANUAR 2002 P/S26369347
Ejendomsselskabet Vilvordevej 70 P/S40437371
Falckgården P/S39802988
FARMAKONOMERNES EJENDOMSAKTIESELSKAB11535496
FORSTÆDERNES EJENDOMSAKTIESELSKAB51518616
Heimstaden Domus Vista ApS38271458
IP Skejbyen P/S41381620
Komplementarselskabet Britannia Invest Holding ApS42336270
KOMPLEMENTARSELSKABET MARGRETHEHOLM ApS34609071
KOMPLEMENTARSELSKABET OPP RETTEN I SVENDBORG ApS36449977
KOMPLEMENTARSELSKABET OPP VEJLE ApS35847669
Komplementarselskabet PKA AE ApS36901896
Komplementarselskabet PKA Ejendomme ApS43864238
Komplementarselskabet Slagelse Sygehus ApS37098027
Komplementarselskabet Stigsborg B13 ApS45209539
Komplementarselskabet Vilvordevej 70 ApS40436243
MARGRETHEHOLMEN P/S34609829
OPP HOBRO TINGLYSNINGSRET A/S30484428
OPP HoldCo ApS36982888
OPP RANDERS P-HUS A/S33765185
OPP RETTEN I SVENDBORG P/S36457333
OPP Slagelse Sygehus P/S37098108
OPP VEJLE P/S31866030
OPP VILDBJERG SKOLE A/S29140413
OPP ØRSTEDSKOLEN A/S31745020
P/S Akvavitvej, Aalborg35416080
P/S Banebyen, Odense26672864
P/S City Campus, Aalborg45218082
P/S Fredensgård42722952
P/S Gellerup39675269
P/S Hængslet46119665
P/S Karen Blixen45660672
P/S Karrè D, Brokvarteret43495097
P/S Karrékvarteret44435284
P/S Parkering PKAE42466875
P/S PKAE Ejendom36901985
P/S Tranders Høje39113589
P/S Østre Havn PKAE45125084
PKA - Socialrådgivere, Socialpædagoger og Kontorpersonale GP ApS38240080
PKA - Sundhedsfaglige GP ApS38239775
PKA - Sygeplejersker og Lægesekretærer GP ApS38239880
PKA Ejendomme P/S43864343
PKA Herning Plus A/S43125591
PKA SKEJBY KOMPLEMENTAR ApS35805737
PKA SKEJBY P/S35808574
POPPELSTYKKET 12 A/S21538574
REFSHALEØEN HOLDING A/S31784921
REFSHALEØENS EJENDOMSSELSKAB A/S78870117
Rugårdsvej Odense P/S38301314
SAFEEXIT A/S20365773
SAMEJET NYMØLLEVEJ 59-9124247961
SOCIALRÅDGIVERNES, SOCIALPÆDAGOGERNES OG KONTORPERSONALETS EJENDOMSAKTIESELSKAB10062845
SPKA Ejendom A/S21378712
SPKA Holding A/S21335614
SUNDHEDSFAGLIGES EJENDOMSAKTIESELSKAB10055997
SYGEPLEJERSKERNES OG LÆGESEKRETÆRERNES EJENDOMSAKTIESELSKAB10062039
Cornelius Hansen & Bendiksen88812417

Netværk

20
MN

Michael Nellemann Pedersen

42 fælles virksomheder

COVIVIO DANSK L ApS, SUNDHEDSFAGLIGES EJENDOMSAKTIESELSKAB, SYGEPLEJERSKERNES OG LÆGESEKRETÆRERNES EJENDOMSAKTIESELSKAB m.fl.

MS

Mads Skaaning Jensen

26 fælles virksomheder

SUNDHEDSFAGLIGES EJENDOMSAKTIESELSKAB, SYGEPLEJERSKERNES OG LÆGESEKRETÆRERNES EJENDOMSAKTIESELSKAB, EJENDOMSAKTIESELSKABET DRONNINGEGÅRDEN m.fl.

NØ

Nicolai Ørnstrup Pilehave

19 fælles virksomheder

SUNDHEDSFAGLIGES EJENDOMSAKTIESELSKAB, SYGEPLEJERSKERNES OG LÆGESEKRETÆRERNES EJENDOMSAKTIESELSKAB, EJENDOMSAKTIESELSKABET DRONNINGEGÅRDEN m.fl.

LA

Lars Asger Enggaard

19 fælles virksomheder

P/S Gellerup, P/S Hængslet, P/S Fredensgård m.fl.

AM

Anders Mejlholm Larsen

19 fælles virksomheder

P/S Gellerup, P/S Hængslet, P/S Fredensgård m.fl.

JE

Jørgen Enggaard

17 fælles virksomheder

P/S Gellerup, P/S Hængslet, P/S Fredensgård m.fl.

CB

Christina Bjørnbak Hallstein

16 fælles virksomheder

SUNDHEDSFAGLIGES EJENDOMSAKTIESELSKAB, SYGEPLEJERSKERNES OG LÆGESEKRETÆRERNES EJENDOMSAKTIESELSKAB, EJENDOMSAKTIESELSKABET DRONNINGEGÅRDEN m.fl.

PD

Peter Damgaard Jensen

14 fælles virksomheder

SUNDHEDSFAGLIGES EJENDOMSAKTIESELSKAB, SYGEPLEJERSKERNES OG LÆGESEKRETÆRERNES EJENDOMSAKTIESELSKAB, EJENDOMSAKTIESELSKABET DRONNINGEGÅRDEN m.fl.

SV

Søren Vendelbo Jacobsen

13 fælles virksomheder

OPP HOBRO TINGLYSNINGSRET A/S, OPP RETTEN I SVENDBORG P/S, OPP RANDERS P-HUS A/S m.fl.

AB

Annegrete Birck Jakobsen

13 fælles virksomheder

SUNDHEDSFAGLIGES EJENDOMSAKTIESELSKAB, SYGEPLEJERSKERNES OG LÆGESEKRETÆRERNES EJENDOMSAKTIESELSKAB, EJENDOMSAKTIESELSKABET DRONNINGEGÅRDEN m.fl.

JS

Jon Steingrim Johnsen

13 fælles virksomheder

SUNDHEDSFAGLIGES EJENDOMSAKTIESELSKAB, SYGEPLEJERSKERNES OG LÆGESEKRETÆRERNES EJENDOMSAKTIESELSKAB, EJENDOMSAKTIESELSKABET DRONNINGEGÅRDEN m.fl.

MR

Martin Rauhe Pedersen

12 fælles virksomheder

OPP HOBRO TINGLYSNINGSRET A/S, OPP RETTEN I SVENDBORG P/S, OPP RANDERS P-HUS A/S m.fl.

AE

Anders Ejsing

11 fælles virksomheder

SPKA Ejendom A/S, SPKA Holding A/S, MARGRETHEHOLMEN P/S m.fl.

JK

Jens Kjærsgaard

10 fælles virksomheder

SUNDHEDSFAGLIGES EJENDOMSAKTIESELSKAB, SYGEPLEJERSKERNES OG LÆGESEKRETÆRERNES EJENDOMSAKTIESELSKAB, EJENDOMSAKTIESELSKABET DRONNINGEGÅRDEN m.fl.

TM

Torben Modvig

8 fælles virksomheder

OPP RETTEN I SVENDBORG P/S, PKA Herning Plus A/S, Komplementarselskabet Slagelse Sygehus ApS m.fl.

HM

Hans Marius Møller

8 fælles virksomheder

OPP RETTEN I SVENDBORG P/S, Komplementarselskabet Slagelse Sygehus ApS, DNP EJENDOMME P/S m.fl.

PM

Peter Mering

8 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET AF JANUAR 2002 P/S, DANTOP EJENDOMME P/S, SAMEJET NYMØLLEVEJ 59-91 m.fl.

OD

Ole Danielsen

8 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET AF JANUAR 2002 P/S, DANTOP EJENDOMME P/S, SAMEJET NYMØLLEVEJ 59-91 m.fl.

TF

Tomas Frydenberg

7 fælles virksomheder

SUNDHEDSFAGLIGES EJENDOMSAKTIESELSKAB, SYGEPLEJERSKERNES OG LÆGESEKRETÆRERNES EJENDOMSAKTIESELSKAB, EJENDOMSAKTIESELSKABET DRONNINGEGÅRDEN m.fl.

LG

Lars Gjørret

7 fælles virksomheder

OPP RETTEN I SVENDBORG P/S, EJENDOMSSELSKABET AF JANUAR 2002 P/S, Komplementarselskabet Slagelse Sygehus ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller79
Virksomheder73
Direktørroller30
Bestyrelsesroller46
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller9