VirklyVirkly

Tove Elisabeth Kierkegaard Hansen

Om Tove Elisabeth Kierkegaard Hansen

Tove Elisabeth Kierkegaard Hansen er tilknyttet 7 virksomheder i det danske erhvervsregister. Tove Elisabeth Kierkegaard Hansen har 1 bestyrelsespost. Virksomhederne spænder over 5 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 2 år tilbage til 2024. Tove Elisabeth Kierkegaard Hansen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

7
VirksomhedCVRStatus
DIRECT NYT ApS10069432
DNLP Invest ApS45055248
I/S ELLEHAMMERSVEJ 520736631
LPISH-INVEST ApS26350859
PADERUP CENTRET I/S16303070
STENHUSVEJ I/S19988643
JEANETTE PLTG/TOVE E SCHMIDT HANSEN/HEDESELSKABET 206 03 8122541148357

Netværk

20
PS

Per Schmidt Hansen

6 fælles virksomheder

STENHUSVEJ I/S, PADERUP CENTRET I/S, DNLP Invest ApS m.fl.

LS

Lars Schmidt Hansen

6 fælles virksomheder

STENHUSVEJ I/S, PADERUP CENTRET I/S, DNLP Invest ApS m.fl.

IS

Ib Schmidt Hansen

5 fælles virksomheder

STENHUSVEJ I/S, PADERUP CENTRET I/S, I/S ELLEHAMMERSVEJ 5 m.fl.

ED

Erling Daell

3 fælles virksomheder

STENHUSVEJ I/S, I/S ELLEHAMMERSVEJ 5, DIRECT NYT ApS

PS

Per Søndergaard Pedersen

3 fælles virksomheder

STENHUSVEJ I/S, PADERUP CENTRET I/S, I/S ELLEHAMMERSVEJ 5

KE

Kurt Eduard Daell

3 fælles virksomheder

STENHUSVEJ I/S, I/S ELLEHAMMERSVEJ 5, DIRECT NYT ApS

DZ

Dennis Zaar Søndergaard

3 fælles virksomheder

STENHUSVEJ I/S, PADERUP CENTRET I/S, I/S ELLEHAMMERSVEJ 5

MS

Mark Søndergaard Sørensen

3 fælles virksomheder

STENHUSVEJ I/S, PADERUP CENTRET I/S, I/S ELLEHAMMERSVEJ 5

JK

Jonas Keller Søndergaard

3 fælles virksomheder

STENHUSVEJ I/S, PADERUP CENTRET I/S, I/S ELLEHAMMERSVEJ 5

NH

Njal Harald Praetorius Daell

2 fælles virksomheder

STENHUSVEJ I/S, I/S ELLEHAMMERSVEJ 5

MB

Marianne Bæk Fogh

2 fælles virksomheder

PADERUP CENTRET I/S, I/S ELLEHAMMERSVEJ 5

LF

Lars Fogh

2 fælles virksomheder

PADERUP CENTRET I/S, I/S ELLEHAMMERSVEJ 5

JJ

Jens Jørgen Høgsberg Kristensen

2 fælles virksomheder

LPISH-INVEST ApS, DIRECT NYT ApS

FC

Frede Clausen

1 fælles virksomhed

I/S ELLEHAMMERSVEJ 5

EJ

Erik Jørgensen

1 fælles virksomhed

DIRECT NYT ApS

LD

Lise Damgaard Hansen

1 fælles virksomhed

DIRECT NYT ApS

OF

Ole Finn Nielsen

1 fælles virksomhed

DIRECT NYT ApS

MW

Mogens Weel Krammer

1 fælles virksomhed

DIRECT NYT ApS

FV

Frans Vestergren Thomsen

1 fælles virksomhed

DIRECT NYT ApS

KL

Kitt Leni Worsøe Jørgensen

1 fælles virksomhed

DIRECT NYT ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller7
Virksomheder7
Bestyrelsesroller1