VirklyVirkly

Carl Philip Bæk Christiansen

Om Carl Philip Bæk Christiansen

Carl Philip Bæk Christiansen er tilknyttet 21 virksomheder i det danske erhvervsregister. Carl Philip Bæk Christiansen har 6 direktørroller, 13 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 7 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 7 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 62 år tilbage til 1964. Carl Philip Bæk Christiansen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

21
VirksomhedCVRStatus
C.L. CHRISTIANSEN & SØNNER 4. G ApS24239683
Ejendommen Ahlefeldtsgade 18-18A I/S37429546
Ejendommen Sundby Industrigaard25701828
Fidel ApS44310104
FOC Green Investment I ApS46131339
GERMAN WIND-POWER ApS28677340
K/S Obton Solenergi Djursland41671637
K/S Obton Solenergi Fannerup42432962
K/S Obton Solenergi Ginnerup42432954
K/S Obton Solenergi Hornsyld42196037
K/S Solenergipark Frøstrup43012363
K/S VINDINVEST 2131077044
K/S WIND PARTNER 4130070259
KOMMANDITAKTIESELSKABET CENTRALPLAN VEST36785918
KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 4130080971
KOMPLEMENTARSELSKABET VINDINVEST 21 ApS31254612
Obton Djursland ApS41582871
Obton Solar Development A/S42435163
Omega Invest ApS43637622
P/S Obton Solenergi Grian40630392
Scheibein ApS45255794

Netværk

20
HP

Hans Peter Rørbæk Vestergaard

8 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, K/S Obton Solenergi Djursland, Obton Solar Development A/S m.fl.

NB

Niels Brun Knudsen

7 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, K/S Obton Solenergi Djursland, Obton Solar Development A/S m.fl.

AM

Anders Marcus

6 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, K/S Obton Solenergi Djursland, Obton Solar Development A/S m.fl.

CH

Carl Hermann Giertz Christiansen

6 fælles virksomheder

Ejendommen Ahlefeldtsgade 18-18A I/S, C.L. CHRISTIANSEN & SØNNER 4. G ApS, KOMMANDITAKTIESELSKABET CENTRALPLAN VEST m.fl.

SL

Søren Lindgaard

6 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Djursland, Obton Solar Development A/S, K/S Obton Solenergi Ginnerup m.fl.

KR

Karsten Rovelt-Busch

5 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, K/S Obton Solenergi Djursland, Obton Solar Development A/S m.fl.

CO

Carl Olaf Giertz Christiansen

5 fælles virksomheder

C.L. CHRISTIANSEN & SØNNER 4. G ApS, Scheibein ApS, Omega Invest ApS m.fl.

MA

Mikkel Abildtrup Pedersen

4 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, Obton Solar Development A/S, K/S Obton Solenergi Ginnerup m.fl.

TJ

Tine Jung Iversen

4 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, K/S Obton Solenergi Ginnerup, K/S Solenergipark Frøstrup m.fl.

JB

Jacob Bobby Bonde

4 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, K/S Obton Solenergi Ginnerup, Obton Djursland ApS m.fl.

SC

Sandra Cecilia Grauers Nilsson

4 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Hornsyld, K/S Obton Solenergi Djursland, Obton Djursland ApS m.fl.

CP

Carl Peter Scheibein Christiansen

4 fælles virksomheder

Ejendommen Ahlefeldtsgade 18-18A I/S, C.L. CHRISTIANSEN & SØNNER 4. G ApS, KOMMANDITAKTIESELSKABET CENTRALPLAN VEST m.fl.

HC

Heidi Christiansen Barlebo

4 fælles virksomheder

Ejendommen Ahlefeldtsgade 18-18A I/S, C.L. CHRISTIANSEN & SØNNER 4. G ApS, KOMMANDITAKTIESELSKABET CENTRALPLAN VEST m.fl.

CH

Carl Henrik Giertz Christiansen

4 fælles virksomheder

Ejendommen Ahlefeldtsgade 18-18A I/S, C.L. CHRISTIANSEN & SØNNER 4. G ApS, KOMMANDITAKTIESELSKABET CENTRALPLAN VEST m.fl.

IP

Ingrid Pia Giertz Abrahamsen

4 fælles virksomheder

C.L. CHRISTIANSEN & SØNNER 4. G ApS, Omega Invest ApS, KOMMANDITAKTIESELSKABET CENTRALPLAN VEST m.fl.

KM

Kim Madsen

3 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 41, K/S WIND PARTNER 41, GERMAN WIND-POWER ApS

RS

Rasmus Sielemann Christensen

3 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 41, K/S WIND PARTNER 41, GERMAN WIND-POWER ApS

BG

Birthe Gunhild Techt Christiansen

3 fælles virksomheder

Ejendommen Ahlefeldtsgade 18-18A I/S, KOMMANDITAKTIESELSKABET CENTRALPLAN VEST, Ejendommen Sundby Industrigaard

CE

Carl Esben Holger Nyboe Christiansen

3 fælles virksomheder

Ejendommen Ahlefeldtsgade 18-18A I/S, C.L. CHRISTIANSEN & SØNNER 4. G ApS, Omega Invest ApS

SD

Søren Dahlgaard

3 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Djursland, Obton Djursland ApS, P/S Obton Solenergi Grian

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller30
Virksomheder23
Direktørroller6
Bestyrelsesroller13
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller2